Sarkık göğüsler için neler yapılabilir?

| 2012/09/07 | 0 Comments

dik göğüslerBir çok kadın göğüslerinin görünümünden memnun değil. Eğer küçük göğüsleri varsa büyük göğüslere sahip olmak istiyor, büyük göğüsleri varsa küçük göğüslere sahip olmak istiyor. Sarkık göğüsler de, bazı kadınlar için endişe kaynağı. Bazen bir kadının göğüsleri yaşla birlikte sarkmaya başlar. Ancak yaşlanma süreci bu sorunun nedenlerinden sadece biridir. Peki sarkık göğüsler için ne yapılabilir. Size bu konuda birkaç ana çözüm öneriyoruz.

1

Düzenli egzersiz göğüsleri sıkı tutmak için önemlidir. Günlük egzersiz her kadının sağlık rejiminin bir parçası olmalıdır. Göğüsleri sıkı ve dik tutmak için en iyi egzersizlerin başında şınav gelmektedir. Bu sizi zorlayabilir. Günde 5 yarım şınavla başlayabilirsiniz. Başka bir etkili egzersiz ise ellerinisi önde birleştirip iki elinizle bir diğerini itmeye çalışmaktır. Egzersiz sarkık göğüsler sıkılaştırmak ve göğüslerin sarkmasını engellemek  için tek yoldur.

2

Düşük omuzlar sarkık göğüslerin bir diğer nedenidir. Duruşunuzu dikleştirmek bu yönde atılacak ilk adımdır. Omuzlarınızı geri atın ve başınızı dik tutun. Bunu yürürken bile yapmaya çalışın. Zamanla duruşunuz düzelecektir.

3

Meme implantlarının sarkan göğüsleri kaldırmak için etkili bir yol olduğu bilinmektedir.İmplantlar meme dokusunun altına ya da göğüs kasının altına yerleştirilir. Sonuçta göğüsleri kaldırır ve dolgun göğüsler elde edilir.

4

Meme dikleştirme ameliyatı ile göğüs yeniden konumlandırılır. Bu da göğüs dikleştirmede etkili yöntemlerden biridir. Meme dikleştirme ameliyatı sarkık göğüsleri kaldırmak için diğer bir seçenektir.

Eğer gönlünüz ameliyatlardan yana değil ise sağlıklı beslenerek ve düzenli egzersiz yaparak göğüslerinizin görünümünü bir nebze düzeltebilirsiniz. Aslında bu uygulamaları göğüsler sarkmadan önce düzenli olarak yapmak en iyisidir.

Benzer Yazılar

İnce telli saçları kalınlaştırmanın yolları... Saç derinizdeki yağ yüzünden saçınız ağırla...
Soğanlı yüz maskesi İçeriğinde istenmeyen kimyasal maddeleri barındırabilen market ürünle...
Sivilce izlerini azaltma yolları Cildinizde yer alan sivilce izleri zamanla daha faz...
Yağlı ciltler için bitkisel tonik tarifleri Yağlı ciltlerde gözenekler aşırı yağ salgılamasından ötürü diğer cilt tiplerine göre daha geniştir ayrıca ciltteki yağ yüzünden yapılan makyaj kalıcı ...
Mankenlerin vücut bakımı sırları   Mankenlerin basit tekniklerle mük...
Evde sıcak ağda nasıl yapılır Sıcak ağda nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıdaki basit...
Yüzdeki çillerin çözümü   Bazıları çiller sevimli bulurken, diğerler...
Sırt Bakımı hakkında Yazın giyilen açık elbiseler sırtınızın önemini ortaya ...

Etiketler: , , ,

Kategori: Cilt Bakımı, Genel, Göğüs Bakımı

Yazar Hakknda ()

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir