Sarkık göğüsler için neler yapılabilir?

| 2012/09/07 | 0 Comments

dik göğüslerBir çok kadın göğüslerinin görünümünden memnun değil. Eğer küçük göğüsleri varsa büyük göğüslere sahip olmak istiyor, büyük göğüsleri varsa küçük göğüslere sahip olmak istiyor. Sarkık göğüsler de, bazı kadınlar için endişe kaynağı. Bazen bir kadının göğüsleri yaşla birlikte sarkmaya başlar. Ancak yaşlanma süreci bu sorunun nedenlerinden sadece biridir. Peki sarkık göğüsler için ne yapılabilir. Size bu konuda birkaç ana çözüm öneriyoruz.

1

Düzenli egzersiz göğüsleri sıkı tutmak için önemlidir. Günlük egzersiz her kadının sağlık rejiminin bir parçası olmalıdır. Göğüsleri sıkı ve dik tutmak için en iyi egzersizlerin başında şınav gelmektedir. Bu sizi zorlayabilir. Günde 5 yarım şınavla başlayabilirsiniz. Başka bir etkili egzersiz ise ellerinisi önde birleştirip iki elinizle bir diğerini itmeye çalışmaktır. Egzersiz sarkık göğüsler sıkılaştırmak ve göğüslerin sarkmasını engellemek  için tek yoldur.

2

Düşük omuzlar sarkık göğüslerin bir diğer nedenidir. Duruşunuzu dikleştirmek bu yönde atılacak ilk adımdır. Omuzlarınızı geri atın ve başınızı dik tutun. Bunu yürürken bile yapmaya çalışın. Zamanla duruşunuz düzelecektir.

3

Meme implantlarının sarkan göğüsleri kaldırmak için etkili bir yol olduğu bilinmektedir.İmplantlar meme dokusunun altına ya da göğüs kasının altına yerleştirilir. Sonuçta göğüsleri kaldırır ve dolgun göğüsler elde edilir.

4

Meme dikleştirme ameliyatı ile göğüs yeniden konumlandırılır. Bu da göğüs dikleştirmede etkili yöntemlerden biridir. Meme dikleştirme ameliyatı sarkık göğüsleri kaldırmak için diğer bir seçenektir.

Eğer gönlünüz ameliyatlardan yana değil ise sağlıklı beslenerek ve düzenli egzersiz yaparak göğüslerinizin görünümünü bir nebze düzeltebilirsiniz. Aslında bu uygulamaları göğüsler sarkmadan önce düzenli olarak yapmak en iyisidir.

Benzer Yazılar

Beyaz noktaları çıkarmak için saf bal tedavisi Cildin lekelerden arınmış daha parlak gösteril...
Sivilce izlerini azaltma yolları Cildinizde yer alan sivilce izleri zamanla ...
El Soyulması nedenleri ve tedavisi Cildimiz özellikle kış aylarında değişime uğrar ve bazı sorunla...
Çilek maskesi nasıl yapılır ne işe yarar İçerdiği salisilik asit sayesinde çilek cilt için oldukça önemli ...
Batıklarınızdan kurtulun Batıklar vücudunuzu tahriş ederek acı bir deneyi...
İltihaplı sivilce nasıl geçer bitkisel çözüm...   Sivilceler başlı başına bir proble...
Tırnakları güçlendirme yolları nelerdir? Sağlıklı ve güçlü tırnaklar kişinin el ve tırnak bak...
Güneş lekelerine bitkisel çözüm yolları Güneş, elbette tüm canlılar için hayat kaynağıdır. Eğer bu y...

Etiketler: , , ,

Kategori: Cilt Bakımı, Genel, Göğüs Bakımı

Yazar Hakknda ()

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir