Voia 5.6 şarap kızılı

| 2012/11/23 | 0 Comments
Viola 5.6 saç boyası

Viola 5.6

Şarap kızılı hangi yaşta olursanız olun size çok yakışacaktır. Yalnız şarap kızılı her ten rengine gitmez. Eğer esmer bir teniniz varsa yüzünüzü daha çok karartır ve sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterir.  Şarap kızılı en çok beyaz tenlilere yakışan saç renkleri arasında yer alır. Eğer cildiniz buğday rengiyse voila 5.6 şarap kızılını kullanabilirsiniz.

Kızıl rengi seçmek büyük bir cesaret ister. Kızıl renk ne yaparsanız yapın çabuk akacaktır. 1 ay sonra aynı rengi saçlarınızda görmeniz mümkün olmaz. Bu nedenle eğer zayıf veya yıpranmış saçlarınız varsa şarap kızılı saç boyasını uygulamadan önce bir kez daha düşünün. Saçlar boyadıkça kırılmaya ve kopmaya meyilli bir hal alır. Eğer sabırlı biriyseniz düzenli olarak saç bakımı yapıp boyanın olumsuz etkilerini tolore edebilirsiniz- tabii bir noktaya kadar-. Bu nedenle saçlarınız ince telliyse, yıpranmışsa ve hasar görmüşse şarap kızılı kullanmak pek uygun olmayacaktır.

Eğer kızıl renge çok hevesliyseniz yine de bu renk kullanılabilir ancak kısa süre sonra akacağını ve daha açık bir kızıl tonu oluşacağını aklınızdan çıkarmamalısınız.

şarap kızılı saç boyası

5.6 şarap kızılı

Kalın telli, sağlıklı saçlarınız varsa ve ten renginiz bu saç boyasına uygunsa o halde hiç düşünmeden Voila 5.6 şarap kızılını rengini denemenizi tavsiye ediyoruz. Üstelik bu saç boyası Diamond serisinde olduğundan dolayı saçlarınıza doğal bir parlaklık verecek ve girdiğiniz ortamları güneş gibi aydınlatacaksınız demektir. Parlak saç boyaları için Diamond serisinin diğer renklerine göz atabilirsiniz.

Benzer Yazılar

İnce telli saçlar için saç stilleri Eğer ince telli saçlarınız varsa saçınıza en çok hacmi ve har...
Dalgalı saç düzleştirme Dalgalı saçlar aslında düzleştirmek için idealdirler...
Saç uzatan bitkiler nelerdir? Saçınızda bitkileri kullanmak için çok çeşitli sebebler...
Hasar görmüş saçlar için bitkisel tedaviler Hasar görmüş saçlar için ev yapımı tedaviler tarih boyunca kaydedilmiştir. Antik Mısır’da erkekler ve kadınlar saçlarının parlaklıklarını korumak için...
Dalgalı Saç Bakımı Dalgalı saçlara ya bukle verilir ya da düzleştirilir. Kıv...
Yağlı saçlardan kurtulmak için Yağlı saç problemi hemen hemen herkes tarafından ...
birYıpranmış saç bakımı evde de yapılır Yıpranmış saçlar, belirli bir süre sonra içinden çıkı...
İnce telli saçları gür gösterme yöntemleri İnce telli saçlar kendilerine has birkaç saç...

Etiketler: , , , ,

Kategori: Saç Bakımı, Saç Boyama, Viola Saç Boyası

Yazar Hakknda ()

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir