Voila bal köpüğü saç rengi

| 2013/02/06 | 0 Comments

 

bal köpüğü

bal köpüğü (1)

Eğer sarı saçların dayanılmaz cazibesi sizi de etkisi altına almışsa, doğallıktan da vazgeçemiyorsanız bal köpüğü rengini tercih edebilirsiniz. Voila 8.8 bal köpüğü saç boyası ile saçlarınız hem sarının dikkat çekiciliğine, hem de bal renginin naifliğine kavuşacaktır. Bal köpüğü saç renginin gururlu ve asil bir duruşu var.

Eğer saçlarınızı altın sarı gibi çarpıcı bir sarıya boyamak istiyorsanız fakat saç renginiz siyah ya da kahve tonlarındaysa, kahverengiden sonra renk geçişileri için de bal köpüğü rengini tercih edebilirsiniz.

Bal köpüğü rengi maalesef makyajsız yüzünüzü aydınlatmayacaktır. Aslında sarının tüm tonları için bunu söyleyebiliriz. Sarı ve kızıl tonlar genellikle makyaj ister. Aksi halde yüzünüz solgun, renksiz ve cansız durabilir. Şunu da belirtmeden geçmeyelim ki, makyajla tamamlayacağınız bal rengi saçlarınızla bir güneş gibi etrafı aydınlatabilirsiniz.

Bal köpüğü saç rengi, sarı saç renkleri arasında koyu bir tona sahip. Bu nedenle esmer tene sahip kadınlar tarafından da kullanıma uygun. Cilt renginiz beyazsa veya buğday tonlarındaysa, bal köpüğü rengini kullanmak için şanslısınız demektir.

Eğer çok koyu bir tene sahipseniz altın kahve gibi ışıltılı renkleri tercih edebilirsiniz. Çok koyu tenlerde bal köpüğü saç rengi biraz sırıtabilir.

Benzer Yazılar

Saçlarınıza Dalga Verin Düz saçlara sahip olmak aslında bir avantajdır. Saçınıza ...
Erkeklerde uzun saç bakımı nasıl yapılır? Kadınlar gibi bazı erkekler de saç uzatmayı ve ba...
Doğru saç rengi nasıl bulunur nasıl seçilir Eğer siz de görünüşünüzü tazelemeyi ve saç renginizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, doğru saç rengi nasıl bulunur diye düşünmeye başlamış olabilirsiniz....
Evde kendiniz yapabileceğiniz 11 saç bakımı tarifi... Ben hiçbir zaman saçlarımdan memnun olamadım, bu yüzden bul...
Yağlı saçlar için şampuan çeşitleri Cilt bakımı ve vücut bakımı içerisinde en zoru san...
Elma sirkesi ile saç bakımı yapmak Saç dökülmesinden, yıpranmış saçlara ve hatta k...
Erkekler için saç bakımı nasıl olmalıdır? Erkekler herkesin düşündüğünün aksine saçlarına faz...
Saçlarınızı parlak yapmak için 7 etkili yol Saçlarınızı daha parlak ve etkili göstermenin birçok far...

Etiketler: , , , ,

Kategori: Saç Bakımı, Saç Boyama, Viola Saç Boyası

Yazar Hakknda ()

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir