Yara izi geçiren krem

| 2014/02/16 | 0 Comments

 

El kremi

Yara izi geçiren krem

Çeşitli nedenlerden dolayı ciltte bazı yara izleri oluşabilir ve bu izler kalıcı olabilir. Bu izler arasında en bilinenleri sivilce izleri, yara izleri, yanık nedeniyle oluşan izler ve ameliyat nedeniyle kalıcı olan izlerdir. Bu izler çoğunlukla can sıkıcıdır ve kişiler kısa sürede bu izlerden kurtulmak ister. Cildinizde bulunan izlerden kurtulmak için yapılması gereken yara izi geçiren krem kullanmaktır. Hiçbir şey yapmadan kalıcı izleri geçirmek mümkün değildir. Bu nedenle cildi yenileyici ve hücre bölünmesini hızlandıran kremler kullanmak gerekir.

Cildinizdeki yara izlerinden kurtulmak istiyorsanız sizlere önereceğimiz yara izi geçiren krem seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ciltteki yara izlerini geçirmede en etkili kremleri sizlerle paylaşacağız.

1

Sizlere ilk olarak önerebileceğimiz ‘’Contractubex Jel’’ doktorlar tarafından önerilen cilde peeling uygulaması sağlayan bir jeldir. Bu kremi kullandığınızda cildinizdeki yaralar soyularak iyileşme gösterecektir. Dikkat etmeniz gereken nokta ise bu jeli kullandığınızda güneşten uzak durmanız gerektiğidir.

2

Yara izi geçiren krem seçenekleri arasında bir diğeri ise ‘’Expigment Krem’’ ciltte herhangi bir nedene bağlı olarak oluşan yara izlerini gidermede etkilidir. Bu krem doktorlar tarafından önerildiğinde eczanelerde kolayca bulunabilmektedir. Gece yatmadan önce sürülmeli ve ışıkla temas etmekten kaçınılmalıdır.

3

‘’Mederma Krem’’ bu krem yara izlerine günde 3 kez uygulanabilmektedir. Ciltte oluşan yara izlerini gidermede faydalıdır.

4

‘’Scarex Jel’’ yara oluşan bölgede hızlı bir şekilde iyileşme göstermektedir. Yara izi geçiren krem önerileri arasında en etkilisi bu kremdir. Krem içerdiği özellik bakımından yara izi bulunan dokuda en alt deriye kadar etki sağlamaktadır. Günlük olarak az miktarlarda ve en fazla 2 defa uygulanabilmektedir.

5

‘’Pohli Krem’’  düzenli olarak kullanıldığında yara izlerini kısa sürede yok etmektedir. Bu kremde dikkat edilmesi gereken kullanımını düzenli şekilde uygulamaktır.

Yara izi geçiren krem önerilerimiz arasından dilediğinizi doktor kontrolünde kullanabilirsiniz. Yara izinize uygun kremi doktorunuzun önermesi daha da faydalı olacaktır. Çünkü yaranın derinliği, zamanı ve sizin vücut özelliğinize uygun bir krem kullanmanız daha fayda sağlayacaktır. Bu nedenle yara izi geçiren kremler için mutlaka bir hekime başvurmanızı öneriyoruz.

Benzer Yazılar

Evde ağda hazırlamak Eğer hazır ağdalara para vermek istemiyor ve hazır ağdalarda bulunan ...
Güneş yanığına ne iyi gelir? Ne yapmak gerekir?... Güneş yanığı, güneşin zararlı ışınlarına çokça m...
10 adımda spa yüz maskesi yapımı Spa yüz maskeleri hem rahatlatıcı, hem cildi yenileyici hem ...
Bacaklardaki lekeler nasıl geçer? Ne yapılabilir?... Bacaklardaki lekeler, cildi hassas olan kadınlarda sık...
Kaynar su yanığı sonrası oluşan izler nasıl gideri... Yanıklar; birinci derece veya ikinci derece yanıklar, orta ...
Yüzdeki sivilce izleri nasıl geçer Şişme, sürekli kırmızılık ve cilt üzerinde...
Ihlamurla cilt bakımı nasıl yapılır? Ihlamur bitkisi güzel ıtırlı kokusu ile gölgelik yaratmak için yeti...
Dudak maskesi   Dudaklar genellikle derinin bir parçası olarak kab...

Etiketler:

Kategori: Cilt Lekeleri, Cilt Sorunları, Genel

Yazar Hakknda ()

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir