2015’in en popüler 7 saç rengi trendi

0
gökkuşağı saç rengi
saç rengi trendi

Bu yıl saç renginizi değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz? 2015’te denemek isteyeceğiniz bazı harika saç renkleri var. Bu yıl, saç rengi trendleri doğal görünümlü tonlar denemek üzerine şekilleniyor. Ombre ya da highlight gibi trendler yerlerini heyecan verici renklere bırakıyor. Bu olağanüstü renkleri denediğinize pişman olmayacaksınız.

1-Altın rengi

2015 yılının en popüler saç renklerinden birisi altın. Pek çok ünlü isim uzun zamandan beri saçlarına lüks altın rengi patlamalar ekliyorlardı. Neden bu yıl altın rengini denemiyorsunuz? Dinamik ve taze görünümlü bir saç rengine kavuşacaksınız. Kendi açık ya da koyu saçınıza altın rengiyle harika bir değişim kazandırabilirsiniz.

2-Platin sarısı

Kırmızı halılarda ve defilelerde gördüğümüz kadarıyla platin sarısı bu yılın en popüler saç renklerinden olacak. 2015’te platin en çok tek renk olarak kullanımda yani gölge revaçta değil. Biz bu yıl platin sarısını denemek istiyoruz. Ya siz?

3-Gümüş/gri

Gümüş/gri saç trendi 2014’ten kalma ancak 2015’te de devam ediyor. Gümüş/gri rengin en iyi yanı çok çeşitli şekillerde kullanılabiliyor olması. Gümüş rengi saçınız gri, sarı, lila, mavi hatta altın rengiyle uyum gösterebilir. Esnekliği gümüş rengini 2015’in en popüler renklerinden yapıyor.

4-Parlak orkide moru

Küresel bir renk otoritesi olan Pantone parlak orkide morunu 2015’in rengi olarak duyurdu. Bu rengin 2015 boyunca saçlarda da popüler olacağı malum. Katy Perry gibi bazı ünlüler bu rengi geçen yıl kullandılar ve parlak orkide moru bu yıl da ünlülerin favorisi olmaya devam edecek gibi görünüyor. Siz de bu cesur rengi kullanmayı düşünüyor musunuz?

5-Simsiyah

Eğer 2015’te dev bir değişiklik istiyorsanız saçınızı jet siyaha boyayın. 2014’te pek çok ünlü karanlık yanlarını ortaya çıkarttılar ve bu trend 2015’te de devam ediyor. Jet siyah genellikle içerisinde mavi gölgeler de içerir ancak bu yıl moda olan tek renk olarak kullanmak. Özellikle yılın sonlarına doğru kış yaklaşırken bu renge geçmeyi düşünebilirsiniz.

Jet siyah rock müziğin babası efsanevi şarkıcı Elvis Presley’nin de favori saç rengiydi. Elvis’i seviyorsanız işte size jet siyaha geçmek için bir bahane daha!

6-Rose gold (Kırmızı altın)

Kahverengi, sarı, altın ve pembe renklerin harika bir karışımı olan rose gold özellikle içinde bulunduğumuz yaz aylarında çok popüler. 2014’te yükselen bu rengin modası hala devam ediyor. Siz de bu yaz saçınızı rose gold ile renklendirebilirsiniz.

7-Kestane

2015 için başka bir popüler renk tercihi de kestane. Bu renk özellikle sonbahar ayları için mükemmel. Kestane çoğunlukla kahverengi ve kızılın karışımı olsa da bu renge mor tonları da katabilirsiniz. 2013’te parlak kızıl tonları çok popülerdi ancak 2015’in kızılları daha yumuşak ve doğal görünümlü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.