Ahmet Maranki sivilce lekeleri tedavisi

0
Mavi gözlü kadın
Ahmet Maranki sivilce lekeleri tedavisi

Sivilce problemi yaşamış kişilerin daha sonradan yüzde doksan olarak karşılaştığı problemlerin başında da sivilce lekeleri gelmektedir. Lekeler için uygulanacak bitkiler maske ve tarifler vardır. Cilt de meydana gelmiş lekelerin açılmasına yöneliktir. Ahmet Maranki sivilce lekeleri tedavileri;

1

20 gram limon suyu, 50 gram madem suyu, 30 gram gül suyu karıştırılır. Hem sivilceleri önleyici hem de cildinizi tazeleyici bir işlemdir.

2

Bir orta boy soğanı kabukları ile beraber, bir kez vurarak parçalanır. İki bardak su ile beraber kaynatıldıktan sonra, sabah akşam bir bardak içilir. Hem zayıflamaya yardımcı diye bilinen bu kür, cilt yenilenmesi içinde kullanılmaktadır.

3

Elma sirkesini sadece sivilce tedavilerinde değil, sonrasında meydana gelmiş lekelerin tedavisinde de kullanılmaktadır. Yaklaşık 250 ml suyun içine 3 çorba kaşığı sirke dökülür ve kaynatılır. Kaynama sürecinde suyun buharı ile cilde buhar banyosu yaptırılır. Elma sirkesinin buharı sayesinde lekelerde açılma gözlemlenir. 3 günde bir tekrarlanan bu işlem, lekelerin sorunları çözülene kadar uygulanabilmektedir.

4

Su tüketmek cildi nemlendirir. Bol su ve meyve tazelenmiş bir cilt kazandırır.

5

Kuşburnu çekirdeği yağını günde iki kere lekelere sürmek, açıcı bir özellik göstermektedir. Anti-aging özelliğine sahip bu yap, cildinizi gençleştirir ve doğal renk yapısına dönmesini sağlar.

6

Çiğ süt ile soyulmuş salatalığı doğrayarak iki saat kadar bekletin. Beklettiğiniz karışımı süresi dolduktan sonra süzün. Süzme işlemine geçmeden önce salatalıkların iyice ezilmiş olmasından emin olmak gerekiyor, çünkü süt ile iyice karışması gerekir. Bu karışımı süzüldükten sonra cildinize sürün. Yaklaşık yarım saat yüzünüzde kaldıktan sonra ılık su ile durulayın. 15 gün tekrarlanması yeterli olacaktır.

Ahmet Maranki sivilce lekeleri tedavisi sayesinde evinizde düzenli olarak uygulayacağınız yöntemler ile çok güzel sonuçlar elde edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.