Ahmet Maranki’den cilt güzelliği tüyoları

0
Kırmızı ruj
Ahmet Maranki cilt güzelliği

Ahmet Maranki cilt güzelliği tüyoları oldukça rağbet gören konular. Çünkü her insan güzel bir cilde sahip olmak ister. Özellikle kadınlar cilt güzelliği konusunda titizdir. Genci, yaşlısı hiç fark etmez hepsinin ortak amacı güzel, sağlıklı bir cilde sahip olmak ve bunu korumaktır. Bazen zamanın çabuk geçtiğinin farkında olmayan insanlar cildindeki bozulmaların da farkına varamayabilir. Bizden sizlere öneri, çok geç olmadan cildinizi koruyun!

Bazen cildinizdeki bozulmalar yaşınıza bağlı olarak kaçınılmaz olabilir. Özellikle göz çevresindeki cilt bozulmaları kendini çabuk gösterir. Göz torbaları belirginleşir ve sarkmaya başlar. Yaş ilerlemesiyle bağlantılı olarak derideki kırışıklık miktarı artar. Bu kırışıklıkları en aza indirmek, güzel bir cilde yeniden sahip olmak için cildinize ekstra bir bakım uygulamanız gerekebilir. Aynaya baktığınızda cildinizdeki sağlığı, ışıldamayı hissetmeniz için Ahmet Maranki’nin cilt güzelliği tüyolarını sizlere sunacağız bu tüyolara kesinlikle kulak verin.

Unutmadan küçük bir detay; Ahmet Maranki cildin güzel olması için insanın karaciğer ve sindirim sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasının gerektiğini söylüyor. Karaciğer ve sindirim sistemi sağlıklı bir şekilde çalışmayan kişiler için uygulanan cilt bakım desteklerinin geçici bir tedavi olduğunu da vurguluyor.

Ahmet Maranki Cilt Güzelliği Önerileri

1- Baharat tüketiminin olabildiğince azaltılması
2- Bol sıvı tüketilmesi
3- Asitli içeceklerden ve işlenmiş gıdalardan uzak durulması
4- Süt ürünlerinin bol bol tüketilmesi
5- Cildin hijyenik gül suyu ile temizlenmesi
6- Havuç, kayısı ve yeşil yapraklı sebzelerin bolca tüketilmesi

Ahmet Maranki’nin Cilt Güzelliği İçin Verdiği Bitkisel Formüller

1

5 – 6 gr ıhlamur yaprağını 1 bardak kaynamış suda demleninceye kadar bekletin ve bu suyu cildinize sürün. Kaynamış ıhlamur suyunun cildinizi yeniden eski görünümüne kavuşturacağını göreceksiniz.

2

Marul yaprağının suyunu çıkarıp o su ile yüzünüze masaj yapabilirsiniz. Su cildinizce kuruyana kadar bekledikten sonra ılık su ile durulayın. Cildin yenilenmesinde oldukça faydalı olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.