Ahmet Maranki’den sivilcelere çözüm

0
Güzellik
Ahmet maranki sivilcelere çözüm

Bu yazımda sizlere Prof. Dr. Ahmet Maranki sivilcelere çözüm olarak neleri önermiş onlara değineceğim. Prof. Dr. Ahmet Maranki sivilcelere çözüm tedavisi ve maske önerileri ile bu sorunla başa çıkmak artık daha kolay. Cildinizdeki sivilcelerden mi şikâyet ediyorsunuz? Bu cilt problemlerinden kurtulmak için avuç dolusu para harcamaya hiç gerek yok. Şimdi Ahmet Maranki sivilcelerin tedavisi için neyi tavsiye ediyor öğrenelim.

Ahmet Maranki Sivilce Kürleri

Ahmet Maranki Soğan Suyu Kürü

Bir orta boy soğanı kabuğuyla birlikte ezerek iki bardak suda beş dakika süreyle kaynatın. Bu karışımı bir gece bekletip, sabahları aç karnına bir su bardağı içiyoruz. Bu işlemi on gün süresince devam ediyoruz. Bunun sonucunda sivilcelerden kurtuluyoruz.

Ahmet Maranki Sivilce kürü

Bir kap içerisine 50 gram maden suyu ile yarım limon suyunu karıştırıyoruz. Daha sonra karışımımıza 30 gram gül suyu ilave ediyoruz. Hepsini iyice karıştırdıktan sonra bir pamuk yardımıyla cildimizde sivilceli bölgelere sürüyoruz.

Ahmet Maranki Maden suyu – Elma sirkesi kürü

Sivilceler için 1 kahve fincanı maden suyu ile 1 kahve fincanı doğal elma sirkesini karıştırdıktan sonra günde sabah akşam 2 kez sivilcelerinizin üstüne pamukla sürüp etki etmesi için en az yarım saat bekleyin. Daha sonra ılık suyla yıkayın.

Diğer Tavsiyeler

1

Taze sinir otu yaprakları ezilerek lapa haline getirilir. Daha sonra sivilcelerin üzerine konulur, bekletilir.

2

3 su bardağı suyun içine, 20 gram marul doğranır. 2 saat kaynatıldıktan sonra, elde edilen su ile sivilcelere kompres yapılır.

3

Bir su bardağı suya, 10 gram taze ya da kuru ceviz yaprağı konularak 10 dakika kaynatılır. Elde edilen su ile sivilcelerin üstüne kompres yapılır.

Uyarı: Elma sirkesini marketten satın alıyorsanız asetik asit içerip içermediğini kontrol edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.