Anti-aging yüz maskesi

0
Spa
anti aging maskesi

Kimse zamanı geri çeviremez ama anti-aging yüz maskeleri yardımcı olabilir. Anti-aging yüz maskeleri bir profesyonel tarafından uygulandığı zaman pahalıdır. Neyse ki, bu pahalı bakım ürünlerindeki birkaç ortak maddeyi kullanarak evde bir anti-aging yüz maskesi yapmak mümkündür. Evde yapılan bakımlar çok daha güvenilir olacaktır. Ayrıca doğal ürünlerden hazırlanan bu maske gerçekten cildinizin ihtiyacı olan bakım size sunacak ve zamanla cildinizin yenilendiğini göreceksiniz.

Anti aging yüz maskesi malzemeleri

  • Bal
  • Badem
  • Çuha çiçeği yağı
  • Sevdiğiniz bir esans yağı
  • Portakal yağı
  • Mandalina yağı
  • Portakal çiçeği yağı

Anti aging yüz maskesi nasıl hazırlanır?

1

Gerekli tüm malzemeleri toplayın. Bal, çuha çiçeği yağı, esansiyel yağlar ve badem gerekli malzemeler arasında bulunmaktadır. Esans yağlarını aktarlarda bulabilirsiniz. Maskeye koku vermek için kullanılır ve ayrıca rahatlamanızı sağlarlar.

2

1 çay kaşığı balı ısıtın. Bunu mikrodalgada rahatlıkla yapabilirsiniz. Birkaç saniye içinde bal ısınacaktır ama mikrodalga fırınınız yoksa o zaman su dolu bir tencere içine koyacağınız minik kaptaki balı ısıtabilirsiniz.

3

6 tatlı kaşığı çuha çiçeği yağını ısıtılmış bala ekleyin ve ikisini güzelce karıştırın.

4

Karışımınıza %100 saf esansiyel yağları ekleyin. 2 damla mandalina yağı, 2 damla portakal yağı ve 2 damla portakal çiçeği yağını karışımın üstüne katın. Tüm malzemeleri iyice karıştırın.

5

2 tatlı kaşığı bir mutfak robotunda çekilmiş bademi hazırladığınız karışımın üstüne ilave edin. Bu sıralamaya uymanız önemlidir. Hepsini bir anda koyup karıştırmayın. Bademleri sonradan ekleyin ve bademlerin çok ince parçalar halini aldığına emin olun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.