Aspirinli sivilce maskesi

0

 

sivilce lekesi maskesi
sivilce izi maskesi


Aspirin, sivilcelerden kurtulmak için kolay ve ucuz bir yoldur. Bu maske sivilcelerden kurtulmak ve sivilce oluşumunu önlemek için günlük olarak kullanılabilir. Ayrıca bu maske ile sivilce izlerinde de gözle görülür oranda iyileşme olacaktır. Aspirin ve su kullanarak birkaç dakika içinde kendi aspirinli sivilce maskenizi hazırlayabilirsiniz.

Aspirinli sivilce maskesi malzemeleri

  • 1,5 paket aspirin
  • Su
sivilceye aspirin
aspirin sivilce

Aspirinli sivilce maskesi yapılışı

1

1,5 paket aspirin olarak ölçü verdik. Bunu açıklamak gerekirse bir paket içerisinde 20 tablet bulunduğunu öngörüyoruz. Kısaca aspirinli sivilce  maskesi için 30 tablet aspirin kullanacağız. Blender kabına aspirin sizin şişe boşaltın. İnce bir toz haline gelene kadar orta hızda karıştırın. Gerekirse Alternatif olarak, bir kaşığın arkası ile ezebilir veya havan kullanabilirsiniz.

2

Bir küçük kaseye aspirin tozunu aktarın. Bir kaç yemek kaşığı soğuk su ekleyin ve kalın bir hamur elde edene kadar karıştırın. Bu sizin temel aspirin maskenizdir.

3

Sivilcelerinizin üzerine parmaklarınızla aspirinli sivilce maskesini sürün. Maske 3-5 dakika cilt üzerinde kalır ve sonra ılık su ve bir bez ile çıkarılır.

4

Günlük olarak sivilce izi azaltmak için gerekli olan bu tedaviyi tekrarlayın. Gözle görülür sonuçlar elde edilecektir. Ortalama süre 1 ila 4 haftadır. Gerektiğinde tekrar kullanılmak üzere aspirinli sivilce maskesinin kullanılmamış kısmını buzdolabınızda saklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.