Bemiks ile saç uzatma yöntemi

0

Uzun saçlı kadınSaçların sağlığına kavuşarak, parlamasını ve çok hızlı uzamasını istiyorsanız bu yazımızı dikkatle okumalısınız. Bemiks ile saç uzatmak artık çok kolay ve hızlı. Üstelik size açıklayacağımız karışımı uyguladığınızda saçlarınızın gürleştiğini de göreceksiniz.

İçerdiği B vitamini sayesinde Bemiks ile saç uzatma ve saç dökülmesini engellemek için aşağıdaki önerilerimizi uygulamanızı öneririz.

Piyasada saç uzatma amaçlı satılan pek çok ürün var. Ancak bunlara servet harcamanıza gerek yok. Başarısı kabul gören Bemiks ile saç uzatma yöntemi düzenli uygulandığı halde ilk 1 ay içerisinde size faydalarını göstermeye başlayacaktır. Yaklaşık olarak haftada 1 cm saç uzamasına katkı sağlayan bemiks ile saç uzatma yöntemini evde kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Bemiks ile saç uzatma kürleri

Aktardan alabileceğiniz 1 tutam sinameki otunu yarım bardak su ile kaynatın. Süzdükten sonra suyun ılınmasını bekleyin ve yine aktardan alabileceğiniz 1 tatlı kaşığı badem yağını bu suya ilave edin. Eczaneden alabileceğiniz 1 tane bemiks ampülü kırarak tamamını karıştırın. Elde edeceğiniz karışımı saç diplerinize masaj yaparak yedirin. En az yarım saat beklettikten sonra yıkayabilirsiniz.

Tavsiyeler

  • Bu uygulamayı hafta 1 defa tekrar edin. Daha az ya da daha fazla uygulamayın.
  • Kürü her defasında taze olarak hazırlayın. Bekletilmiş malzeme kullanmayın.
  • Bemiks yerine sık önerildiği şekilde evigen ya da bepanten kullanmayın. B vitaminini Bemiks içerir.
  • Yağlı saç tipine sahipseniz sinameki otu dökülme konusunda fayda yerine zarar da verebilir.
  • İlk haftalarda saç dökülmesi artabilir, endişelenmeyin bu ölü saçların atılması anlamına gelir.
  • 2 ay kürü uyguladıktan sonra devam etmek için 15 gün ara verin.
  • Uygulamanın saçınızda 4 saat kalması faydalıdır. Eğer başınızı streç film ile sarmak istemezseniz, saç kurutma makinesi ile saç diplerinizin üşümesini engelleyebilirsiniz.
  • Saç tipine göre fayda başlangıç süresi farklılık gösterebilir. Bıkmadan devam edin.
  • Saç dökülmesi ile ilgili şikayetleriniz için öncelikle hekim yardımı almanızı öneririz. Bazı hastalıklar ve beslenme durumu saç dökülmesi ile belirti gösterebilir ve saç dökülmesine neden olabilir.
  • Uygulamanın canlılık, parlaklık ve sağlık kazanması için diplere masaj uygulayarak yedirdikten sonra tüm saçlara yedirilmesini tavsiye ederiz.

İçeriğinde B vitamini bulunması nedeni ile bemiks ampül oldukça ağır kokuya sahiptir. Kokudan rahatsız olmanız halinde lavanta yağından 1 kaç damlayı 1 bardak suyla karıştırıp, saçlarınızı yıkayıp duruladıktan ve suyunu aldıktan sonra masaj yaparak saçlarınıza son durulama suyu olarak uygulayabilirsiniz. Böylelikle saçlarınız vitamin kokusundan arınacaktır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.