Biorezonans nedir? Nasıl uygulanır?

0
Kadın
Biorezonans nedir

Vücudumuz milyonlarca hücrenin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Her bir hücre diğer hücrelerle iletişim içerisindedir. Bu iletişim frekanslar yardımıyla olur. Etrafta herhangi bir ek frekans mevcut değilse sistem düzgün bir şekilde işler. Hücreler arasındaki bu iletişim vücuda giren herhangi bir toksinin yaydığı frekansla bile bozulabilmektedir. 

Biorezonans teknolojisi ile vücut içerisinde doğal olmayan frekanslar yakalanır ve bu frekanslar yeniden düzenlenir. Bu sayede hücreler arası iletişim olması gerektiği şekilde devam eder. Biorezonans terapisi bilgisayarlara bağlı olark çalışmaktadır. Vücuda herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

Her kişinin kendine has bir frekansı bulunmaktadır. Biorezonans terapisinde öncelikli olarak hastanın yaydığı frekans tanımlanmaktadır. Sağlıklı bireylerin frekansları ile sağlıksız bireylerin frekansları karşılaştırıldığında aralarında farklılık olduğu gözlemlenmiştir. Bu farklılık sağlıksız bireyin vücudunda yer alan bakteriler ve virüslerden kaynaklanmaktadır.

Hastanın frekansı belirlenip normal dışı frekanslar tespit edildikten sonra Biorezonans için kullanılan alete bu bilgiler girilir. Bedenin çeşitli noktalarına elektrotlar yerleştirilir ve elektrotlar yardımıyla kötü frekanslar değiştirilir. Hatta değiştirilen frekanslar hücreler arasında daha iyi iletişim sağlayacak boyuta getirilir. Dolayısı ile Biorezonans terapisi sayesinde vücuttaki tüm hücreler sağlıklı bir şekilde çalışmaya başlar ve kişinin beden sağlığı eskisinden daha iyi olur.

Biorezonans terapisi sayesinde bedendeki bütün mikroplar, virüsler ve bakteriler tespit edilebilmektedir. Biorezonans terapisinin hiçbir yan etkisi yoktur. Sonuçları da hızlı bir şekilde fark edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.