Birayı saçlarınıza nasıl uygulayabilirsiniz?

0
bira
bira

Saçlarınızda kullandığınız bakım ürünlerinin birikmesi veya kalıntıları saçlarınızın parlak görünmelerini engeller. Ayrıca eğer saç kutikülleriniz zarar görmüşse saçlarınız dağınık görünecektir. Dışarıdan saçlarınızı durulamadan önce kullanmak için aldığınız saç bakımı ürünlerinizin saçlarınızın nemine parlaklığına ve sağlıklı görünmelerine zarar verme ihtimalleri yüksektir. Bira protein içerip saçlarınıza hacim kazandıracak ve içerdiği B vitamini ile de saçlarınıza parlaklık katacak bir üründür. Saçlarınızın parlak ve sağlıklı kalmalarını istiyorsanız onları haftada bir kere bira ile durulayarak saçlarınızdaki ürün birikmelerinden kurtulabilirsiniz.

İhtiyacınız olacak şeyler

  • Şampuan
  • Su
  • Havlu

Bira ile saç bakımı

1

Saç tipinize uygun bir şampuanla saçlarınızı yıkayın.

2

Saçınızı sabun kullanmadan ılık suyla yıkayın.

3

Havlu yardımıyla nemli saçlarınızı kurulayın.

4

Oda sıcaklığında birayı açın.

5

Birayı saçınıza dökün.

6

Saçlarınıza masaj yapmak için parmak uçlarınızı kullanın.

7

Yaklaşık 5 dakika saçlarınızı hiçbir işlem uygulamadan bırakın.

8

Saçlarınızı sabunsuz olarak birayla soğuk suda yıkayın, bu sayede bira saç kırıklarının onarılmasını ve saçlarınızın parlak görünmesini sağlayacaktır.

Uyarı ve Öneriler

Bira yardımı ile kendinize bir saç bakım kremi hazırlayın.1 bardak bira ve 1 çay kaşığı jojoba yağını karıştırıp yıkamış olduğunuz saçlarınıza uygulayın. Bu karışımızı saçınızda 10 dakika bekledikten sonra saçlarınızı soğuk su ile durulayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.