Bitkisel ben tedavisinde dikkat edilecek hususlar

0
Ben
Bitkisel ben tedavisi

Rahatsız edici benlerinizi kaldırmak için tek seçenek olarak cerrahi yöntemlere mahkum kalma dönemi artık bitti. Lazer ile veya doğal yollarla çıkarılması da dahil olmak üzere tüketici için çeşitli seçenekler artık günümüzde mevcut. Evinizdeki doğal malzemelerden masrafsız ve ağrısız doğal ben kaldırma yöntemleri artık insanların en güvenilir ve popüler tercihlerindendir.

Çeşitli otlarla benleri kaldırmak

İki hafta boyunca üçer günlük arayla piyasada benlerinizi kaldırmak için tropikal bitkiler bulabilir ve bunları kullanabilirsiniz. Benlerin kaldırılması için uygulanan prosedür, oldukça basit ve kolaydır. İlk olarak, tedavi edilecek bölgeyi iyice temizleyin. Sonra hafifçe benlerinizin içine nüfuz edilebilmesi için iğne ile benlerinizin üzerine birkaç çizik atın. Kullandığınız bitki için bir süre ve format belirleyin. Bir bene uygulayacağınız bitki tedavisi için yaklaşık 10 gün süre belirleyin ve her seferinde benlerinizi ilaç sonrası ılık su ile temizleyin. Bu kaldırma yöntemi kötü huylu benleriniz için kullanılmamalıdır. Bu tedaviyi uygulama öncesi bir dermatoloğa veya uzman doktorlara görünerek benlerinizin iyi huylu olup olmadığını ve kanser riski taşıma olasılığını kontrol etmelisiniz. Ayrıca bitkisel tedaviniz konusunda doktorunuzun onayını almalısınız.

Ev yapımı ben sökücüler

Birçok mutfakta bulunan doğal malzemelerle yapılmış macunlar kullanarak benlerinizi kaldırabilirsiniz. ( ya da en azından hafifletebilirsiniz ). Öğütülmüş keten tohumu, incir, ananas, Hint yağı ile karbonat, ekşi elma veya sarımsak ile yapılacak uygulamaların her birini ayrı ayrı deneyebilirsiniz. Bu yöntemlerin her biri kesin çözüm sağlamayabilir ancak düzenli uygulamalarla benlerinizden kurtulabilme şansını elde edebilirsiniz.

Uyarılar

  • Her ürünü uygulamadan önce benlerinizi yumuşak sabun ve ılık su ile iyice çevreleyen deriyi temizleyin.
  • Benlerinize çizik atarken yüzeysel çizikler olmasına dikkat edin ve derine saplamayın. Benlerinizin çizik sonrası veya ilaçları uygulama sonrası oluşabilecek kaşıntılarda kesinlikle o bölgeye dokunmayın.
  • Tedaviden sonra oluşacak yaraların kabuklarını tam iyileşmeden kesinlikle koparmayın, aksi halde kanamalar olabilir ve enfeksiyon kapabilirsiniz.
  • Enfeksiyon riskini en aza indirmek için her zaman benlerinizi kaldıracağınız bölgenin temiz olasına dikkat edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.