Boynunuzdaki kırışıklıklardan nasıl kurtulursunuz?

0
Kadın
Boyun kırışıklıklarından kurtulma

Boynunuzdaki kırışıklıklardan nasıl kurtulursunuz, öğrenmek ister misiniz? Boynunuz aynı bir hindinin boynu gibi mi gözüküyor? Yaşlandıkça eczacınız en iyi arkadaşınız olur, en mutlu zamanınız şekerleme vakitleriniz olur ve artık boynunuzu sadece leopar desenli şallarla göstermeye başlarsınız. Ama artık siz de yazın ortasında şal takmanın bahanelerini uydurmaktan sıkıldıysanız, yapabileceğiniz birkaç şey var. Aşağıda yer alan ipuçlarından yararlanarak siz de boyun kırışıklıklarınızdan kurtulun.

Boyun kırışıklıklarınızdan kurtulmak için ihtiyacınız olan malzemeler

  • Anti-aging(yaşlanma karşıtı) krem
  • Küçük orta sertlikte kese

Boyun kırışıklıklarınızdan kurtulmak için yapmanız gerekenler

1

Güneşte durmaktan kaçının. Bunu milyonlarca kez duyduğunuzu biliyorum ancak güneş cildinizin en büyük düşmanı. Zararlı UV ışınları erken yaşlanma gibi geri dönüşü olmayan cilt zararlarına neden olabilir. Güneş kreminizi sürmüş bile olsanız hatta çok kısa bir süre için de olsa güneşe direk maruz kalmaktan kaçının. Kapalı bir günde bile güneş cildinize zarar verebilir ve kırışıklıklarınızın geleceğini hazırlayabilir.

2

Sigara içmeyi bırakın. Tabi bu madde tamamen sigara içicileri içindir. İleride sigaraya başlamayı düşünüyorsanız, yapmayın, sigara içmek televizyonda gözüktüğü kadar havalı bir şey değildir. Sigara içmenin cildinizi kırışıklıklara meyilli hale getirdiği kanıtlanmıştır.

3

Düzenli olarak cildinizi keseleyin. Kese boynunuzdaki kırışıklıklarda birikerek kırışıklıklarınızı daha belirgin hale getiren ölü deri birikintilerini atmanızı sağlar. Güzel, küçük orta sertlikte bir kese cildinizi daha pürüzsüz hissetmenize ve onu düzeltmenize yardımcı olacaktır.

4

Boynunuza kırışıklık önleyici bir krem sürün. Son günlerde neredeyse bütün losyon üretici firmalar cildiniz için gerekli olan vitaminler yardımıyla kırışıklıklarınızı ve çizgilerinizi azaltmaya yardımcı kremler üretmektedirler.

5

Her gün boynunuzu nemlendirin. Böylece diğer bir keseleme işlemine kadar kuru bir cildin oluşmasını önleyebilirsiniz. Kuru bir cilt boynunuzun yukarısında ve aşağısında kırışıklıklarınızın daha görünür olmasına neden olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.