Çillerden hızlı kurtulma yöntemleri

0
Çil
Çillerden hızlı kurtulma

Çiller bazı insanlarda doğuştan olabileceği gibi bazı insanlarda zamanla ortaya çıkmaktadır. İnsanlar genellikle çillerden kurtulmak isterler. Çillerden kurtulmak ve daha güzel bir cilde sahip olmak için bazı doğal yöntemler vardır. Bunları evinizde uygulayarak çillerinizden kurtulabilirsiniz.

İhtiyacınız olan şeyler

  • Limon suyu
  • Yeşil çay
  • Havlu
  • Portakal suyu, greyfurt ya da üzüm

Açıklamalar ve uyarılar

1

İlk olarak güneş ışınlarından cildinizi koruyun. Çiller güneşe maruz kaldığında daha fazla belirginleşecek ve artacaktır. Güneşli havalarda dışarı çıkmadan önce geniş şapkalar takmayı deneyin.

2

Geceleri yatmadan önce çillere limon suyu uygulayın. Limon suyu çillerin azalmasına yardımcı olacaktır. Bu yöntemi 10 – 14 gün boyunca uyguladığınızda çillerin kaybolduğunu göreceksiniz. Herhangi bir değişikliği görmek için düzenli olarak sabırla uygulamalısınız.

3

Lazer ameliyatı olabilirsiniz. Bu yöntem oldukça pahalı ve riskler içeren bir yöntemdir. Çillerden kurtulmak isteyenler için kendini kanıtlamış lazer tedavisi genel itibariyle iyi bir çözüm sunacaktır.

4

Yeşil çayı bir havluya dökün ve gece boyunca havluyu çillerinize koyun. Yeşil çay çillerden kurtulmak için doğal bir yöntemdir.

5

Narenciye suları kullanabilirsiniz. Portakal suyu, limon veya üzüm asitleri ile zamanla çillerinizden kurtulabilirsiniz.

Uyarı

Çillere doğal tedavileri uyguladıktan sonra sabaha doğru cildinizi ılık su ile iyice yıkayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.