Contractubex’in kullanım şekli hakkında bilmeniz gerekenler

0

kalçaContractubex ciltteki yanık izlerinde, ameliyat izlerinde, akne ve sivilce kaynaklı izlerde kullanılan bir kremdir. Ancak bunun bir cilt uzmanı kontrolünde kullanılması gerekir. Ciltteki yara izleri durumuna göre oldukça uzun sürede iyileşme gösterebilir.

Contractubex kullanımı nasıl olmalı?

Çok etkili bir krem olduğu için, mutlaka doktorun kontrolünde kullanılması gerekir. Bazen ciltte olumsuz etkiler yaparak, kılcal damarlarda çatlamaya neden olabilir. Kremin kullanımı geceleri olmalıdır. Çünkü güneş ışınlarıyla krem reaksiyona girerek, olumsuz etkiler gösterebilir. Eğer akne ve sivilce lekeleri için kullanılacaksa, günde 1 kez uygulanması yeterli olacaktır. Contractubex cildi onaran bir kremdir. Bu nedenle cildi koruyacak etkili bir güneş koruyucu kremle birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Ciltteki yara izi ya da yanık izlerinin geçmesi için bu kremi kullanacaksanız, bu durumda günde 2 kez kullanılması uygun olur. Sabah ve akşam cilde tatbik edilebilir. Kremin cilde sürülmesi sırasında, bunun masajla yedirilmesi önerilir. Bu şekilde cilde daha iyi nüfuz etmesi sağlanır. Ayrıca kullanılacak kremin miktarına da dikkat edilmelidir. Sadece gerektiği miktarda kullanılmalıdır.

Contractubex mutlaka doktor tarafından tavsiye edilmeli ve dozu belirlenmelidir. Kremin gebe kadınlar, yeni doğum yapmış olanlar ve emziren kadınlar tarafından kullanılması uygun değildir. Ayrıca kullanımı sırasında kızarıklık, şişlik, yanma gibi etkiler oluşursa, hemen kremin kullanımı kesilmeli ve doktora gidilmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.