Dakikalar içinde daha zayıf görünmek için 8 hile

0
Zayıf kadın
daha zayıf görünmek

Herkes her zaman zayıf görünmek ister ancak herkes bunun için gerekli zamana, disipline ve genetik yapıya sahip değildir. Ancak her zaman istediğiniz gibi olamasanız da, istediğiniz şeyi taklit edebilirsiniz. Bu durum daha fit ve zayıf görünmek için de geçerlidir. İşte dakikalar içinde daha zayıf görünmek için kullanabileceğiniz 8 basit hile:

Karnınızı içinize çekin

Saniyeler içinde daha ince mi görünmek istiyorsunuz? Karnınızı içinize çekin! Otomatik olarak karın bölgeniz küçülecek ve göğüs bölgeniz şişecektir. Bir odaya girerken karnınızı içinize çekin ve daha güzel görünmenin verdiği özgüveni hissedin, en azından sandalyenize oturana kadar. Güzellik kraliçeleri bile bunu yapıyorlar, neden siz de yapmayasınız?

Boyutlarınızı düşünün

Eğer daha zayıf görünmek istiyorsanız, vücudunuzun boyutlarına uygun aksesuarları ve giysileri seçmek zorundasınız. Örneğin bluzunuz vücudunuzun en geniş bölgesine düşmeli. Pantolonunuz ve eteğiniz kalçalarınızın ve bacaklarınızın en geniş bölümünü kaplamalı. Vücudunuzun en ince bölgesini bir kemer ile öne çıkarın. Vücudunuzun boyutları aksesuar seçerken de önemlidir. Örneğin çok büyük bir çanta kullanmak da sizi kötü gösterebilir.

Giysilerinizi dikkatlice seçin

Dakikalar içinde daha ince ve zayıf bir vücudu taklit etmek için en önemli gizli silah kıyafetlerdir. Sizin vücudunuza uygun kesimde kıyafetler satın alın ki daha zayıf görünebilesiniz. Bir giysi üzerinize iyi oturduğunda yalnız rahat hissetmez, iyi de görünürsünüz. Daha uzun ve zayıf görünmek için tek renkli kıyafetler seçin. Eğer anında 3 kilo vermiş gibi görünmek isterseniz, siyah renk mükemmel bir tercih olacaktır.

Dikkat dağıtın

İnsanların başka bir şeye bakmalarını sağlayın. Örneğin mükemmel seksi saçlarınıza, güzel gözlerinize veya göz alıcı kolyenize. Daha zayıf görünmek için V yakalı bluzlar giyin. Bu bluzlar vücudunuzun daha uzun görünmesini sağlar. Uzunlamasına çizgili kıyafetler için de aynısı geçerlidir. Eğer şişman bir arı gibi görünmek istemiyorsanız asla yatay çizgileri olan kıyafetler giymeyin.

Bronzlaşın (Taklit de olsa)

Bronzlaşan kişiler daha zayıf ve sağlıklı görünür. O halde vücudunuza bronzlaşma spreyi sıkın. Koyu renk cilt kaslarınızın ve vücut hatlarınızın ortaya çıkmasını sağlar. Bu nedenle doğal vücut renginizin 2 ton koyusunu yakalamaya çalışın.

Yüksek topuklu ayakkabılar giyin

Daha uzun olursanız vücudunuz daha ince görünür. Uzun topuklu ayakkabılar kullanın ve pantolonunuzun da bu uzunlukta olmasına dikkat edin. Uzun ve ince bacaklar uzun ve ince bir siz demektir!

Doğru iç çamaşırını giyin

Doğru bedende bir sütyen kullanmak için bedeninizi ölçün. Vücudunuzu daha orantılı göstermek için memelerinizi biraz kaldırmanız gerekiyor. Doğru sütyen ile anında daha zayıf görüneceksiniz. Vücudunuz daha uzun ve göğüsleriniz daha dolgun görünecek.

Duruşunuzu düzeltin

Başınızı kaldırın ve dik yürüyün. Anında daha zayıf görüneceksiniz! Vücudunuzu dik tutun ve kendinize güvenli bir şekilde yürüyün.

Gördüğünüz gibi daha zayıf ve ince görünmek için yapabileceğiniz çok basit hileler mevcut. Doğru kıyafetleri seçmek ve duruşunuza dikkat etmek gibi çok kolay değişiklikler daha ince görünmenizi sağlayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.