Doğal göğüs büyütme

| 2012/12/06 | 0 Comments
göğüs bedeni büyütme

doğal göğüs büyütme

Göğüs büyümesini teşvik etmek için çeşitli yollar vardır. Egzersiz yaparak göğüsleri destekleyen kasların boyutu arttırılabilir, doğal göğüs büyütme yöntemleri uygulanabilir ve hormonlarınızı kontrol ettirebilirsiniz. Çeşitli bitkiler, göğüs yapısını destekleyen ve arttıran hormonların üretimini destekleyebilirler.

Göğüs büyütücü bitkiler

Göğüs büyütme için en sık kullanılan yöntemlerden biri de bitkilerden faydalanmaktır. Vücudumuzda göğüslerin büyümesini, östrojen hormonu destekler. Bitkileri kullanarak östrojen hormonunu arttırabilirsiniz. Tabi ki bunu sınırlı bir düzeyde yapmanız gerekir aksi halde östrojen hormonunuzun yüksek olması vücudunuz için çok da sağlıklı olmayacaktır. Doğal göğüs büyütme için kullanılan bitkiler arasında yabani tatlı patates, rezene tohumu, rezene ve çemen yer alır. Bu bitkilerin ayrı ayrı alınabileceği gibi, genellikle özellikle göğüs dokusunun büyümesini teşvik etmek için tasarlanmış özel formüller içine harmanlanırlar. Otlar vücudunuzun doğal hormon üretimini artırarak göğüs dokusunun büyümesini teşvik etmektedirler.

Hormonlar

Eğer göğüsleriniz çok küçükse bunun için hormonlarınızı kontrol ettirmeniz gerekir. Yeterli miktarda östrojen hormonunuz bulunmuyorsa, doktorunuz size östrojen hormonunuzu takviye etmek amacıyla çeşitli ilaçlar verecektir.

Egzersiz ve masaj

Göğüs altında ve çevresinde bulunan kasları harekete geçirerek, kas dokusunu geliştirebilirsiniz. Böylece göğüsleriniz büyüyecektir. Bu egzersizler erkeklerin göğüs kası yapmak için uyguladıkları egzersizlerle aynıdır. Birçok kadın egzersizlerin gücünden habersizdir. Oysa ki egzersiz yapmak gerçekten de doğal göğüs büyütme yöntemleri arasında son derece etkilidir. Yarım şınavla egzersizlere başlayabilirsiniz. Ellerinizi havada birleştirdikten sonra birbirine doğru iterek kol kaslarınızı çalıştırırken aynı zamanda göğüs kaslarınızı da çalıştırabilirsiniz. Egzersiz sayesinde göğüs bakımı da yapmış olursunuz.

Videodaki egzersizleri uygulayarak, hem kardiyo egzersizleri yapmış olursunuz hem de doğal göğüs büyütme işleminiz de tamamlanmış olur.

 

Göğüs büyütmede en etkili yöntemlerden birisi de göğüs masajıdır. Bu yöntem sayesinde göğüslerin sarkmasını önleyip, dikleştirebilir aynı zamanda doğal göğüs büyütme yapabilirsiniz.

 

Etiketler: , ,

Kategori: Cilt Bakımı, Genel, Göğüs Bakımı

Yazar Hakknda ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir