Dolgun dudaklar için bazı hileler

0
Dolgun dudaklar
Dolgun dudaklar

Angelina Jolie gibi Hollywood yıldızlarının veya Kate Moss gibi modellerin güzel ve dolgun dudakları var ve dolgun dudakların seksi olduğu bilinen bir gerçek. Ancak birçok insan ince dudaklara sahip ve umutsuzca dolgun dudaklara sahip olmak istiyorlar, peki doğal yollarla dolgun dudaklara sahip olmak için ne yapmak gerekli? Sizin dudaklarınızın da dolgun görünmesini sağlayacak şu basit adımları takip edin.

Dolgun dudaklar için yapmanız gerekenler

1

Dudaklarınızın ne kadar ince olduğuna ve ne kadar dolgunlaşmasını istediğinize karar verin. Dudaklarınızı doğal görünümü bozulmadan ne kadar büyüyebileceği konusunda gerçekçi olun.

2

Bir kozmetik mağazasına gidin. Satış elemanına dudak dolgunlaştırıcı ürünler arasından müşteriler tarafından en çok tercih edilen ürünün hangisi olduğunu sorun.

3

Dudak dolgunlaştırıcısını uygulayın (genellikle dudağınızda karıncalanma hissi yaratır). Ardından dudağınızda belirgin bir dolgunlaşma yaratıp yaratmadığını kontrol edin. Eğer yaratmadıysa bunu makyajla da başarabilirsiniz.

4

Dudağınızın doğal çizgilerinin üzerinden dudak renginizden daha koyu bir renkte dudak kalemi sürün. Dudağınıza çizdiğiniz çizgiye kadar açık renk bir ruj sürün.

5

Dudağınıza birkaç kat dudak parlatıcısı uygulayın. Dudak parlatıcısını dudağınızın iç kısmına sürmekten kaçının çünkü tadı size o kadar da hoş gelmeyecek.

6

Daha tatlı bir görünüm oluşturmak için dudaklarınızın ortasındaki dudak parlatıcısını silin. Dudak renginizin tonunu ayarlamak için dudağınızı silmekten kaçının.

Uyarılar ve ipuçları

  • Koyu renk rujlar genellikle dudağınızın daha küçük görünmesine sebep olurlar.
  • Sürekli kollajen enjeksiyonu yaptırmayın. Kollajen enjeksiyonları dudaklarınızın aşınmasına neden olacaktır.
  • Çok koyu renkli dudak kalemleri kullanmayın çünkü bazen bu kalemler ucuz ve hoş olmayan bir görünüme neden olabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.