Dolgun dudaklar için öneriler

0
Dolgun dudakların sırrı
Dolgun dudaklar için öneriler

Dudaklarınız tam istediğiniz gibi görünmüyor mu? Dudaklarınız daha dolgun olsa fena olmazdı değil mi? Kim bir Angelina Jolie dudağı istemez ki! Sizin de etrafınızdan duyduğunuz gibi dudak dolgunlaştırmak için birçok estetik yöntem bulunuyor. Fakat bunlardan daha kolayı, daha ucuzu ve daha acısızı var! Dolgun dudaklar için önerilerimizi takip ederek dolgun dudakların sırrını keşfedebilirsiniz. Ben aşağıdaki yöntemleri bizzat denedim ve çok memnun kaldım. O yüzden bu yazıyı dudaklarını ince bulan veya daha dolgun göstermek isteyen bayanlarla paylaşmak istedim.

1

Dişlerinizi fırçaladıktan sonra, diş fırçasıyla dudaklarınızı da fırçalayın. Hafifçe dudak yüzeyini ovmak dudaklarınızın kuru ve çatlamış görünümünü giderecektir. Ayrıca dudaklarınıza peeling yapmış olursunuz. Dudak güzelliği için dudaklarınızın pürüzsüz ve yumuşak görünmesi gerekir.  Dudaklarınıza peeling sonrasında dudak balmı uygulayın. Yaklaşık yirmi veya otuz dakika dudaklarınız balmı iyice çekene kadar bekleyin. Bu uygulamayı sadece dolgun dudaklar için değil rutin dudak bakımı için de yapmalısınız. Dudak bakımı, cilt bakımının vazgeçilmez bir öğesidir.

2

Bir dudak parlatıcısının içine sadece küçük bir damla tarçın yağı katın ve iyice karıştırın. Parlatıcıyı dudaklarınıza sürdüğünüzde dudaklarınız hafifçe yanabilir. Acı eşiğiniz düşükse dudaklarınızın çok yandığını hissedebilirsiniz. Endişelenmeyin! Bu sadece dolgun dudaklarınızın küçük bir bedeli olacaktır. Tarçın yağını kattığınız dudak parlatıcınızı temkinli bir şekilde dudaklarınıza sürün. Dudaklarınıza parlatıcıyı ne kadar sürdüğünüze bağlı olarak dudaklarınızda yanma olacaktır.

3

Eğer tarçın yağı bulamazsanız dolgun dudaklar için bitkisel formül önerisi olarak nane yağını öneriyorum. Nane yağı, tarçın yağıyla aynı etkiyi yapar. Dudakları şişirir ve hafif bir karıncalanma hissine neden olur. Piyasada bulunan dudak dolgunlaştırıcıların çoğunda tarçın yağı veya nane yağı bulunduğunu unutmayın.

Dolgun dudaklar için önerilerimiz şimdilik bu kadar ancak bu konuyla ilgili bana çok fazla soru geliyor. Bu nedenle dolgun dudakların sırrı konusunda deneyimlerimi yazmaya devam edeceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.