Dolgun dudaklara sahip olmak için neler yapılabilir?

| 2014/09/25 | 0 Comments
Dolgun dudak

Dolgun dudaklara sahip olmak için

Dolgun dudaklar eski Roma çağlarındaki kadınlardan günümüzün film yıldızlarına kadar kadınların tercih ettiği bir moda olmuştur. Şimdi size nasıl daha dolgun dudaklara sahip olabileceğinizi anlatacağız.

1

Haftada bir kez dudaklarınıza peeling uygulayın. Ayrıca dudaklarınıza diş fırçası ile hafifçe masaj yapmayı da deneyebilirsiniz. Bu işlemler ölü deriyi ortadan kaldırır ve dudaklarınızdaki kan akışını hızlandırır.

2

Ağız kaslarınızın daha düzgün çalışabilmesi için mutlaka egzersiz yapmaya başlayın. Günde beş dakikanızı yüz egzersizlerine ayırabilirsiniz.

3

A vitamini, E vitamini ve C vitamini içeren glosslar kullanın. Bu tip gloslar de hyaluronik asit gibi nemlendiriciler ihtiva ederler.

4

Tarçın yağı ve nane yağı dudaklarınızın daha dolgun gözükmesini sağlayabilir. Bu konudaki makalemiz olan xxx e göz atabilirsiniz.

5

Profesyonel destek alın. En etkili dudak dolgunlaştırma tekniklerini kullanarak dudaklarınızı dolgun hale getirmeniz mümkün. Dudak içerisine enjekte edilen çeşitli ilaçlarla birlikte dudaklarınızın öpülesi ve seksi olacaktır.

Etiketler: , ,

Kategori: Cilt Bakımı, Dudak Bakımı, Genel

Yazar Hakknda ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.