Dr. Ömer Coşkun göğüs büyütme kürü

3

 

Üst beden
Göğüs büyütme

Göğüslerinin küçük olmasından yakınan hanımların ille de bıçak altına yatması gerekmiyor. Dr. Ömer Coşkun’un göğüs büyütücü kürü ile estetik ameliyatına gerek kalmadan çok kısa bir sürede göğüs bedenleri büyüyor. Estetik ameliyatları, silikon işlemlerinin maliyetleri oldukça yüksektir. Ayrıca anestezi almak durumunda kalınacağından dolayı farklı sağlık riskleri ile karşı karşıya kalınabilir. Bu işlemlerin her ne kadar basit ve sağlığa zararsız çözümler olduğu söylense de cilt bakım sitemiz içerisindeki tüm ayrıntılarda olduğu gibi, bizim öncelikli önerimiz her zaman doğal çözümleri denemeniz yönündedir. Diğer yöntem önerilerinde olduğu gibi göğüs büyütücü talepleriniz için de doğal çözüm yöntemi olan Ömer Coşkun’un göğüs büyütücü kürünü mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Dr. Ömer Coşkun Kimdir?

Türkiye’de ki tek Herbalist akademisyeni olan Dr. Ömer Coşkun’un pek çok bilimsel araştırması vardır. İnternet üzerinden bu araştırmaları ve başarılarını inceleyebilirsiniz. Dr. Ömer Coşkun hekimlik ünvanı dışında, bilim adamı, bitkisel ilaç araştırmacısı, bitkisel ilaç araştırma yazarı, sanayi iş adamı ve bitki özü üreticisidir. Şifalı bitkilerin faydalarını araştırdığı 50 ye yakın uluslar arası çalışma ve 70 e yakın Türkiye çapında çalışması mevcuttur.

Dr. Ömer Coşkun’dan Göğüs Büyütme Kürü Uygulaması

1 kaşık çemen otu tohumu ile 1 litre zeytinyağını karıştırarak göğüslerinize sürün. 3 saat bu karışımın göğüslerinizde kalması sonrasında göğüslerinizi yıkayarak temizleyebilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. merhaba,bu karışımı yaptıktan sonra tek seferde kullanmak zorunda mıyız yoksa bekletip başka zamanda kullanabilir miyiz? birde hergün mü yapmamız gerekiyor ne zaman sonuç alırız?

  2. Aynen arkadaşımın sorduğu soruyu çok merak ediyorum ve sürdükten sonra yıkamazsak o şekil kalsa bir zararı olur mu hocam cevaplarsaniz çok memnun Kalacağım.

  3. evet neden tam olarak nasıl kullanılacağını yazmadınız mesela her gün mü hafta da bir mi bu karışım ne kadar süre saklanabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.