Evde ben tedavisinin bitkisel yolları

0
Evde ben yok etme
Evde ben tedavisinin bitkisel yolları

Benler tüm insanları etkileyen yaygın olan ciltteki lekelerin büyümesidir. Çoğu benler zararsızdır, ancak nadir durumlarda benler kanser riski taşıyabilir. Eğer şekil, renk, görüntü bir beniniz varsa hemen doktorunuza başvurunuz. Benler çeşitli şekil, boyut, renk ve dokuları ile vücudunuzun herhangi bir yerinde görünür. Bazı insanlar benleri ile kendilerini çirkin hissedebilir ve benlerinden kurtulmak isteyebilir. Bazı insanlar benlerinden kurtulmak için ev yapımı doğal ilaçların etkili olduğunu düşünür. Şimdi ev yapımı ilaçların yapılış ve kullanış tariflerini göreceksiniz.

Ben tedavisinde kullanabileceğiniz malzemeler

  • sarımsak
  • soğan
  • kişniş
  • bal
  • Elma sirkesi

Ben tedavisi için adımlar

1

Benlerinize günde birkaç kez sirke uygulayın. Elma sirkesi evde benleri tedavi etmek için ucuz ve ağrısız bir yoldur. Yüksek potasyum miktarı ile cildinizi soldurmadan benlerinizi küçültmek ve yok etmek için 8 – 10 gün boyunca deneyin.

2

Sarımsakları ince bir dilim halinde kesin ve benlerinize uygulayın. Sarımsak benlerinizin yok olması için gereken kükürtleri içermektedir. Taze sarımsak suyunu çıkarın ve benlerinize uygulayın, daha sonra bir bandaj ile üstünü kapatın ve 10 saat bekleyin. Bu işlemi 5 – 7 gün bolunca deneyin.

3

Soğan suyu kullanın. Soğan suyu genellikle benler için halk ilaçları olarak adlandırılmakta ve kullanılmaktadır. İster soğan suyu satın alabilir isterseniz soğan suyu sıkabilirsiniz. Soğan suyunu bir pamukla benlerinize uygulayın ve bu işlemi 6 – 8 gün boyunca deneyin.

4

Bir toz haline gelinceye kadar kişnişi ezin. Tozuna biraz su ekleyin ve macun oluncaya kadar karıştırın. Karışımı benlerinize uygulayın ve 10 dakika kadar bekletin. Daha sonra ılık suyla durulayın. Bu işlemi 2 – 4 gün boyunca devam ettirdiğinizde benleriniz düşecektir.

5

Bal kullanın. Doğal Ana ilaçlar kitabına göre ,” benlerinize sadece bal uygulayarak tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. ” Bir pamuk ile balı benlerinize sürün ve 15 dakika bekletin. Bu işlemi 4 – 6 gün boyunca deneyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.