Feromon hormonu içeren parfümler nasıl bulunur?

0
Romantik çift
cazibe katan parfümler

Siz de karşı cinsin ilgisini çekmek için feromon hormonu içeren parfümler nasıl bulunur öğrenmek istersiniz. Feromon insanların bedenlerinde salgılanan ve başka birini fiziksel olarak etkileyebilen kimyasal bir bileşiktir. Parfüm üreticileri her zaman sıkıldığında insanı çekici yapabilecek bir koku bulmaya çalışmışlardır. Feromon hormonunun seksi olmada çok belirleyici bir rolü olduğu su götürmez bir gerçektir.

Feromon hormonu içeren en ünlü parfümler şunlardır: Pheremol Factor, Alter Ego, Scent of Eros, NPA, The Edge, Lure, Perception Spray, Pheromax, W.A.G.G., Rouge Male, Primal Instinct, Chikara, Realm for Men, Yes for Men, Silent Seduction ve diğerleri.

Feromon içerikli parfümler genellikle şu bileşikleri içerirler: androstenol, androstenon, androsteron ve androstadienon feromon. Tüm bunlarla birlikte “gizli aşk iksiri” diye bir şey yoktur, ancak ilişkilerine renk ve şevk katmak isteyenler genellikle feromon kolonyaları ya da yağları kullanmaktadırlar.

Human Sex Feromon Sprey gerçekten seks feromonu içeren parfüm ve kolonyadır. Bu spreyin internetteki reklamında spreyi kullanan kişinin anında beklenmedik bir şekilde karşı cins arasında popüler olacağı yazmaktadır. Ürünün para iade garantisi bile bulunmaktadır. Feromon hakkında daha ayrıntılı bilgiler ise aşağıda yer almaktadır.

Feromon hormonu nasıl bulunur

İnternette özel olarak feromon hormonu satan siteler bulunmaktadır. Ve gerçekten feromon işinize yarayacaktır. Feromon yağınızdan, parfümünüzden ya da kolonyanızdan mükemmel sonuçlar bekleyebilirsiniz ancak ürününüzü alacağınız mağazayı ya da üreticiyi dikkatlice seçmelisiniz.

Feromon hormonunun etkileri

Ana amacı karşı cinsin ilgisini çekmek olduğu için feromon yalnızca insanda değil yaşayan her türlü organizmada salgılanan bir kimyasaldır. Feromon her iki cinste de güçlü cinsel dürtüler uyandırır. Ancak biyolojik olarak ürettiğimiz feromon antiperspiranlar ve anti bakteriyel sabunlar tarafından tahrip edilirler. Bazı online mağazaların yapay feromon yapılı yağlar ve parfümler satmasının nedeni de budur.

Feromon hakkındaki gerçekler

Seks feromonu erkeklerde ve kadınlarda ter içerisinde çok az miktarda bulunur. Bu feromon eski zamanlarda atalarımız tarafından arkadaşlarını kokularından ayırt etmek için kullanılıyordu.

Piyasadaki en dayanıklı bozulmamış feromon ürünü Androstenon feromondur. Androstenon feromon parfüm veya kolonya gibi bir ürünlerin çoğunda alkol bazlı kullanılmaz, yağ bazlı kullanılır. Bu feromonun her iki cinsiyet için de heyecan verici cinsel arzuları harekete geçirdiği bilinmektedir. Ne yazık ki artık alkol bazlı deodorantlar ve antiperspiranlar yüzünden insan vücudu yeterli miktarda feromon üretemiyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.