Göğüs büyüten besinler

0
Halle Berry
Halle Berry

Bireyin göğüs büyüklüğü genellikle genetik ve hormonal nedenlerin ürünüdür. Göğüs büyüten besinler ve göğüs büyütücü bitkiler, göğüs boyutunu artırmak için yardımcı olabilir. Göğüs büyütme ameliyatına alternatif olarak göğüs büyüten besinleri tüketmek ve göğüs büyütücü bitkileri kullanmak etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir. Doğal göğüs büyütme yöntemlerini denemenizi tavsiye ederiz.

Rezene

Rezene, yaygın olarak Akdeniz mutfağında bulunan bir östrojenik bitkidir. Göğüs büyüten besinler arasında yer alan rezene, içerdiği maddeler sayesinde göğüslerinizin boyutunun artmasına yardımcı olacaktır. Rezene aynı zamanda süt üretimini de arttırmaktadır. Rezene tohumu flavonoidler açısından zengindir. Göğüslerinizi rezeneli losyonla ovabilir veya beslenme düzeninize rezeneyi ekleyebilirsiniz.

Susam

Susamı simit ve çöreklerde sıkça kullanıyoruz. Susam tohumu, kalsiyum, fosfor, demir ve protein bakımından zengindir. Bu eşsiz kombinasyon göğüslerinizi büyütmeye yardımcı olur. Tükettiğiniz simit ve çöreklerde susam olmasına dikkat edin. Salataların üzerine susam serperek, susam tüketimini kolay hale getirebilirsiniz. Ayrıca doğrudan göğüslerinize susam yağı uygulayabilirsiniz.

Boyotu

Boyotunun bitkisel tedavide uzun bir geçmişi vardır. Boyotu göğüs hücre büyümesini teşvik eden bir kimyasal bileşiği yüksek miktarda içerir. Çemen aynı zamanda göğüs büyüten hormonları da arttırır. Göğüs boyutunu artırmak için günlük çemen takviyeleri alın.

Yabani patates

Yabani patates doğal bir cinsel uyarıcıdır.  Ayrıca göğüs boyutunu büyütmeye yardımcı olacaktır. Rezene gibi yabani tatlı patates de göğüs büyüten besinler arasında yer alır.

Saw Palmetto – Cüce palmiye

Özellikle yurtdışında çok kullanılan bir bitkidir. Yüzyıllar boyunca tıp alanında kullanılan saw palmetto göğüs büyüten bitkiler arasında bulunur. Saw palmetto hapını göğüs büyütmek için kullanabilirsiniz.

Diğer Öneriler

Devedikeni, karahindiba, su teresi, soya ve kırmızı yonca göğüs büyüten bitkilerin en popülerleridir. Ayrıca bu bitkiler göğüs kanseri riskini azaltmaya yardımcı olur. Kepekli tahıllar, sebze ve çikolata da göğüs büyütücü etkiye sahiptir. Göğüslerinizi büyütmek için E vitamini takviyesi de alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.