Göğüslerinizi nasıl büyütebilirsiniz?

0
Büyük göğüsler
Göğüs büyütme

Birçok genç kız ve kadın daha büyük göğüslere sahip olmayı diliyorlar ve göğüslerinizi nasıl büyütebilirsiniz sorusuna yanıt arıyorlar. Göğsünüzün büyüklüğü daha çok genetik faktörlerle ilgili olmasına rağmen yine de göğüs büyüklüğünüzü kontrol etmenizi sağlayabilecek birkaç yöntem var.

Kilo alma

Aldığınız az miktarda kilo göğüslerinizin daha büyük olmasını sağlayabilir. Ancak unutmayın genetik olarak vücudunuzun yağı nerede depolamaya yatkın olduğunu bilmelisiniz, bazı kadınlar kalçalarında, bazı kadınlar karınlarında, bazı kadınlar da göğüslerinde depolamaya yatkın olabiliyorlar.

Sıkılaştırıcı girişimler

Sıkılaştırıcı losyon göğsünüzün büyüklüğünü herhangi bir dolgu kullanmadan belirgin bir biçimde arttırmanıza yardımcı olabilir. Göğsünüzdeki dokunun şişmesini sağlayabilecek bir masaj yapabilirsiniz.

Hormonları düşünün

Hormonlar göğüs büyüklüğünüzü arttırabilir, bu aynı zamanda hamile olan birçok kadının göğüslerinin büyümesinin nedenlerinden biridir. Östrojen göğüs büyüklüğünüzü arttırabilir. Bu hormonların kaynaklarından biri de doğum kontrol haplarıdır. Ancak tabii ki siz yalnızca bu özelliği için doğum kontrol haplarını tercih etmemelisiniz.

Kandırılmayın

Piyasada göğüs büyüklüğünüzü arttıracağı iddia edilen birçok “mucize” ilaç var, ancak bunların hiçbiri bilimsel olarak desteklenmemektedir. Göğüslerinizi büyütme arzunuza yenik düşerek bu tip tuzaklara düşmeyin.

Doğru sutyeni giyin

Dolgu olmadan bile doğru sutyen boyutunu seçmek göğüs boyutunuzu değiştirebilir. Çoğu kadın göğüslerini doğru şekilde desteklemeyen yanlış boyutlardaki sutyenler kullanıyor. Sutyen almaya gidin ve doğal göğüslerinizi dolgun gösterecek bir tane seçin.

Plastik cerrahi

Estetik operasyonlar her zaman son çare olmalı. Ancak siz daha büyük göğüsler istiyorsanız, kendinize güveninizi arttıracaksa ve daha iyi bir görünüme kavuşacağınıza inanıyorsanız plastik cerrahiyi tercih edebilirsiniz. Göğsünüzün büyüklüğünü ve duruşunu değiştirmek için meme kaldırma ameliyatı yaptırmanız veya meme implantı taktırmanız mümkün. Bıçak altına yatmanın bazı ciddi riskleri var, yaptırmadan önce yaptırmak istediğinizden emin olun.

Birçok kadın göğüs büyüklüklerinden şikayetçi ancak ameliyattan başka sadece birkaç çözüm var. Küçük göğüslere sahip olmanın avantajlarını da hatırlayın. Yaşlanmaya bağlı sarkmalar ve sırt sorunları yaşamayacaksınız. Göğüs boyutunuzu genel anlamda belirleyen şeyler vücudunuzdaki yağ dağılımı ve genetiktir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.