Göğüslerinizin daha büyük olmasını mı istiyorsunuz?

0
büyük göğüsler
büyük göğüsler

Bazı kadınlar için büyük göğüs bedenine sahip olmak çok önemlidir ve bu nedenle daha büyük göğüslere sahip olmak için her şeyi yaparlar. Siz de göğüslerinizin daha büyük olmasını mı istiyorsunuz? Bazılarına göre göğüslerinizi büyütmenin en iyi ve hızlı yolu silikon taktırmaktır. Ancak geri kalanlar vücudun implanta vereceği negatif reaksiyon ya da silikon sızıntılarından çekindikleri için silikon taktırmaya pek de sıcak bakmıyorlar. Yine de sizi düşlediğiniz göğüs bedenine kavuşturabilecek kalıcı, geçici çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Silikon kullanmadan göğüslerinizi büyütebilmek için aşağıda yer alan maddelere bir göz gezdirin.

  • Balenli destekleyici sütyen(tel destekli sutyen) kullanın. Artık günümüzde balenli sutyenlerin birçok çeşidi bulunmakta. Alttan destekli ve tel hizası boyunca uzanan, bedene sabitleme özellikli plastik destekleyiciler göğüslerinizi kaldırıp bir araya getirerek daha doğal bir dolgunluk kazandırır. Sizin bedeninize uygun en rahat balenli sutyeni alın ve kusursuz bir görünüme kavuşun.
  • Ped destekli sutyenler de göğüslerinizi daha büyük göstermenize yardımcı olacaktır. Üreticiler artık daha doğal görünen ped destekli sutyenler üretiyorlar. Hatta sadece göğüsleri alttan destekleyecek şekilde tasarlanan ped destekli sutyenlerin tel desteği olmayanları bile göğüslerinizi kaldırabilecek işlevsellikte üretiliyor. Bazı türlerinde ise sutyenin göğsü kaplayan kısımları tamamen pedli oluyor. Yeni tasarım jel ve su destekli sutyenler ise göğüslerinize tamamen doğal bir his kazandıracak. Hava pompalı diğer sutyenlerin en önemli avantajı ise, onları istediğiniz bedene kadar şişirebiliyor olmanız. Tüm bu yeni tasarım sutyenlerle birlikte artık giymek istediğiniz elbiseye göre göğüs bedeninizi ayarlayabilir, görünüşünüzü baştan yaratabilirsiniz.
  • Göğüslerinizle iç çamaşırınız arasına yerleştirebileceğiniz jel destekleri ise ayrı bir seçenek olarak üretilmiş. Göğüslerinizi büyütmekle kalmayan bu ürünler sizi de göğüs bedeninizin büyüdüğüne inandıracaklardır. Hepsi açık ve yumuşak tonlarda ve silikondan üretilirler. Her türlü ihtiyaca uygun birçok çeşitte ve bedende üretilmektedirler. Bazıları sadece göğüs altlarını destekleme amaçlı kullanım için üretilirken, bazıları göğüs hacmiyle birlikte ya da göğüs hacmi dışında iç çamaşırını tamamen dolduracak formdadır. Bu ürünleri kullanabilmek için, ürünle birlikte göğsünüzün kazandığı hacme uygun iç çamaşırlarını seçmeye özen gösterin.
  • Sarkık göğüslere sahip ve yukarıdaki seçenekleri her seferinde uygulamaya üşenen bireyler içinse göğüs altındaki deriye enjekte edilebilen ve aktifleştiğinde fazla deriyi doldurarak göğüslerinizi sıkı forma getirip, kaldırabilen özel maddeler de bulunmaktadır. Hiçbir yara izi bırakmaz. Özel maddelerin yarattığı mucizeye ise inanamayacaksınız.
  • Macrolane gibi dermal dolgu maddeleri ise sabit ve güvenli, deri altına enjekte edilebilen, geçici jel formlarıdır. Jel göğüs içine yerleşerek, ona şeklini verir ve tamamen doğal bir görünüme sahiptir.
  • Daha kalıcı göğüs büyütme işlemi için ise içi salin dolu göğüs implantlarını düşünebilirsiniz. Daha güvenli olan içi salin dolu göğüs implantları aynı zamanda sızıntı durumunda da vücuttan kolayca atılabilir. Doktorunuza implant takmanızı tavsiye edip etmediğini sorun, yöntemin artı ve eksilerini öğrenin. İmplant taktırmanın riskleri olduğunu da hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın.

Sizin için en uygun silikonsuz göğüs büyütme yöntemini seçin. Göğüs büyütücü tüm malzemelerin artık birçok çeşidi ve bedeni bulunmaktadır. Bu yüzden size en uygun olanını seçmek artık o kadar da zor değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.