Hakkımızda

eciltbakimi
eciltbakimi

2012 yılında hayata geçirilmiş olan eciltbakimi.com sitesi elektronik ortamda cilt bakım yöntemlerini ve araştırma sonuçlarını okuyucuları ile paylaşmaktadır. 50’ye yakın farklı kategoride içerik barından ecitbakimi.com sitesi bitkisel bakım, cilt bakımı, cilt sorunları ve saç bakımı dallarında her geçen gün artan içeriği ile sadece kadınların değil, cilt bakımına özen gösteren erkeklerin de oldukça sık ziyaret ederek, bilgi edindikleri bir platformdur.

Paylaştığımız makalelerin tamamı özgün ve orijinal içeriklerdir. Uzman ekibimizin yaptığı araştırmalar sonucunda sitemizde paylaştığımız bilgiler hekim tavsiyesi yerini tutmaz. Ticari bir amaç gütmeyen eciltbakimi.com sitesi tamamen okuyucuların bilgilenmesi amacıyla hazırlanmış tır.

Vizyonumuz

Her ana dal için ayrı bir editör grubunun içerik oluşturduğu ekip dışında, araştırma ve inceleme yapan, okuyucu sorun ve ihtiyaçlarını saptayan arkadaşlarımızla beraber elektronik ortamdaki cilt bakım benzer siteler arasında lider olma hedefini taşımaktayız.

Misyonumuz

En çok kabul gören görüşlerden oluşan faydalı içeriklerimizi en tutarlı ve güvenilir şekilde sunarak, konusunda uzmanlaşıp, yaratacağı güven sayesinde büyüme ve okunma, paylaşılma artışı sonucunda ülke sıralamasında hızla en üst noktalara yükselmek.

Stratejimiz

Tüm Türkiye ve Türk Cumhuriyetlerinde cilt bakımı ve sorunları konularındaki kabul gören tutarlı çözüm önerilerini okuyucusuna sunan ve Türkiye’nin 1 numaralı cilt bakımı içeriğini sağlayan elektronik ortamı oluşturmak.