Havyar oje modası

0
havyar oje
havyar oje

Son aylarda piyasa çıkan oje çeşitleri arasında en çok dikkat çeken oje tanecikli yapısı ile tırnakta çok farklı bir görünüm oluşturan renkli renkli havyar ojelerdir. Havyar oje farklılığı sebebiyle iki bin on üç yılında oldukça beğeni kazanmıştır ve birçok kozmetik markası havyar oje üretmiştir.

Havyar oje sürülmesi ve kullanılması bakımından oldukça pratiktir. Tek yapmanız gereken ojeyi tırnağınıza sürdükten sonra üzerine taneciklerin yapışmasını sağlayıp kurumasını beklemektir. Dayanıklılık bakımından da güçlü olduğundan tanecikler dökülmeyecektir. Havyar ojelerin daha fazla sabitlenmesini dilerseniz tanecikler yapıştıktan sonra üzerlerinden parlatıcı ile bir geçiş yapabilirsiniz.

Yaz ve kış olarak her mevsimde kullanıma uygun olan havyar ojeler gece ve gündüz kullanımız içinde uygun ve renk bakımından da çok çeşitlidir. Eğer bu ojeleri kullanmak isterseniz havyar oje resmi sayfasından satın alabilirsiniz.

Abiye kıyafetlerle, spor ya da günlük kıyafetleriniz için havyar ojeyi kullanabilir arkadaşlarınız ve tanımadığınız insanların ojenizle ilgili meraklı sorularına maruz kalabilirsiniz.

Özellikle sıradan ojelerden sıkılanlar havyar oje kullanarak bu durumu eğlenceli bir hale getireceklerdir.

Havyar ojeler ismini minik tanecikli yapılarından dolayı havyara benzetilerek almıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.