Kırışıklık giderici kremler

0

 

kırışıklık gideren kremler
kırışıklık giderici kremler

 

 

30’lu yaşlardan itibaren kırışıklıklarla mücadele başlar. Bu mücadele ilk başlarda psikolojiktir. 30 yaşınıza girdiğiniz anda kırışıklık probleminin sizin de başınıza gelme ihtimalini kabullenmek zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı düşüncelerin ardından ise kırışıklıkların sizi daha geç yakalaması için bir şeyler yapmaya başlarsınız. Kırışıklık giderici kremler ilk akla gelen silahlardır. Bu aşamada kırışıklık giderici kremler arasından sizin için doğru ürünü seçmek zorlaşır çünkü piyasada birçok kırışıklık giderici krem yer almaktadır. Bu makalemizde genel olarak size kırışıklık giderici kremlerin markaları ve etkileri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Cilt bakımınız için seçimi ise size bırakıyoruz.

Vivasan B.T.Y Kırışıklıklara karşı krem

Vivasan B.T.Y
Vivasan B.T.Y Kırışıklıklara karşı krem

Eğer mimik kırışıklıklarınız varsa ki 30’lu yaşlarda ilk karşılaşacağınız kırışıklık tipidir Vivasan B.T.Y Kırışıklıklara karşı kremi kullanabilirsiniz. Kırışıklık giderici kremler arasında mimiklere yönelen bir ürün olan bu krem cildi besler ve nemlendirir.

Physicians Formula Deep Wrinkle Corrector Day&Night Cream, Derin Kırışıklık Düzeltmeye Yardımcı Gündüz & Gece Kremi

Physicians Formula Deep Wrinkle Cream
Physicians Formula Deep Wrinkle Corrector Day&Night

Physicians, kırışıklık giderici kremlerden biridir. Bu krem daha çok derinleşmiş kırışıklıklar için önerilir. Dolayısı ile kırışıklıklarınız fazlaysa veya çok çok belirginse bu belirginliği azaltmaya büyük oranda yardımcı olur. Hücrelerin daha hızlı yenilenmesini sağlar ve cildi çevresel faktörlere karşı korur.

Physicians Wrinkle Corrector & Firming Moisturizer SPF 15

Physicians Wrinkle Corrector & Firming Moisturizer SPF
Physicians Wrinkle Corrector

Physicians’ın bu ürünü kırışıklık düzeltmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı nemlendirici etkisiyle cildinizdeki kırışıklıkları azaltır. Cildi sıkılaştırır ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Bunun yanında güneş koruma faktörü sayesinde ekstra güneş koruyucu krem kullanmanıza da gerek olmaz. Dolayısı ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden de koruyacaktır.

Nivea Visage Q10 Plus Light Kırışıklık Sorunlarında Yardımcı Gündüz Kremi 50 ml GKF 15

nivea visage Q10
nivea visage

Nivea, ülkemizdeki en köklü ve tanınmış markalar arasındadır. Bu tabii ki diğer markaların etkili olmayacağı anlamına gelmez. Seçiminiz eğer bilindik bir markaya yönelikse Nivea’yı tercih edebilirsiniz. Bu krem gündüz kullanıma uygundur ve kırışıklıkları azaltmak için tasarlanmıştır. Nivea’nın kırışıklık giderici kremlerinden biridir.

Avene Eluage Creme

Avene Eluage Krem
Avene Eluage Creme

Kırışıklık giderici kremler arasında Avene Eluage markası da ürettiği kırışıklık giderici kremiyle yerini alıyor. Bu kremin besleyici etkisi vardır ve cildi canlandırır. Bunun yanında kırışıklıklarınızı düzenli kullanımla azaltmayı vaad etmektedir.

Dr.Murad Renewing Eye Cream 15 ml Kırışıklık Sorunlarında Yardımcı Göz Çevresi Bakım Kremi

Dr.Murad Renewing Eye Krem
Dr.Murad Renewing Eye Cream

Dr. Murad markasının sayısız cilt bakımı ürünü bulunuyor. Biz göz çevresindeki kırışıklıklara yönelik olan bu ürünü tanıtmayı uygun gördük. Genellikle ilk kırışıklıklar ince bir tabakaya sahip olduğu için göz çevresinde oluşurlar. Dolayısı ile ilk olarak kullanmaya başlayacağınız kırışık giderici kremler arasında göz çevresine özel olanlar gelmektedir. Dr. Murad markası köklü ve kalitelidir. Bu nedenle de sabit müşterileri vardır. Eğer denemediyseniz bu etkili kremi öneririz.

Skincode Essential Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Contour Cream 15 ml Göz Bakım Kremi

Skincode Essential Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Contour Cream
Skincode Essential Göz Kremi

Konu göz çevresi bakım kremlerine gelmişken Skincode Essential’ın bu ürününü de göz ardı etmemek gerekir. Makyajınızı yapmadan önce bu kremi uygulayabilirsiniz. Göz çevrenizdeki kırışıklıkları azaltmak ve önlemek için etkili bir üründür.

Vichy Liftactiv Derm Source Gece Kırışıklık Sorunlarında Yardımcı

Vichy Liftactiv Derm Source gece kremi
Vichy Liftactiv Derm Source night

Konu kırışıklıklar olunca uzun zamandır bu konuda çalışmalar yürüten Vichy’nin bu ürününden bahsetmeden geçemeyeceğiz. Kırışıklık giderici kremler arasında gerçekten etkili sonuçlar veren ürünlere sahip olan Vichy’nin bu kremi cildin kendisini onardığı gece saatlerinde etkilidir. Gece kullanıma uygun olan bu kremi tüm cilt tipleri kullanabilir.

Cosmed Yüz Dekolte Kırışıklık Sorunlarında Yardımcı Gece Kremi

Cosmed Yüz Dekolte Kırışıklık Sorunlarında Yardımcı Gece Kremi
Cosmed Gece Kremi

Cosmed’in bu ürünü yüz ve dekolte bölgesindeki kırışıklıkları hedef alıyor. Yüz ve dekolte bölgenize gece yatmadan önce uygulayacağınız bu krem ile hücre yenilenmeniz hızlanacak ve cildiniz daha parlak, pürüzsüz bir hal alacaktır.

Dermalogica overnight repair serum 15 ML

Dermalogica overnight repair serum
Dermalogica overnight repair serum

Kırışıklık giderici kremlerin yanında ayrıca serumlar da kullanabilirsiniz. Dermalogica yaşlanma karşıtı ürünleri arasında Age Smart serisi ile ödül almış bir markadır. Kırışıklıkların ana nedeni olan cilt elastikiyetinin kaybına yoğunlaşan bu serum sayesinde cildiniz eski esnekliğine yeniden kavuşacaktır. Cildiniz nemlenecek ve özellikle ince çizgileriniz kaybolacaktır.


 

 


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.