Pürüzsüz bacaklar için sprey kullanımı

1
pürüzsüz bacaklar
pürüzsüz bacaklar

1

Bayanlar için pürüzsüz ve güzel görünümlü bacaklara kavuşmak oldukça önemlidir. Bunun için denemedikleri yöntem ve kullanmadıkları krem kalmaz. Bayanlar bakımlı olmak için ve bakımlı görünmek için her yöntemi denerler. Son dönemlerde bacaklarda kötü görünümlere neden olan varis, selülit, çatlak, kıl dönmeleri ve bacak lekelerini kapatmaya yarayan, pürüzsüz bacaklar için sprey kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Bu ürün içerdiği K vitamini ile bacakların beslenmesini ve olumsuz görünümlerin ortadan kalkmasını sağlayarak, bacaklara nem kazandırmaktadır.

2

Pürüzsüz bacaklar için sprey kullanımı bacakları doğal görünümü ile birlikte parlak ve canlı bir görünüme kavuşturuyor. Ayrıca kısa sürede kuruyan spreyin asla kıyafetlere yapışma gibi bir riski de bulunmamaktadır. İnce bir dokuya sahip olan sprey çabucak bacağa yayılarak 10 saniye kadar kısa bir sürede kurumaktadır. Uygulama olarak çok pratik olan bu ürünün 4 farklı renk türü bulunmaktadır. Bunlardan iki renk bacaklara bronz bir görünüm kazandırırken, diğer iki renk ise ten rengine uyumlu ve doğal bir görünüm sağlamaktadır.

3

Pürüzsüz bacaklar için sprey iyice çalkanarak birazcık avuç içerisine 25 cm uzaklıktan da bacaklara püskürtülür. Daha sonra ellerle tüm bacaklara yayılır. Bu işlem sonrasında 4-6 dakika kadar bekledikten sonra kıyafetler giyinilebilir. Ürün su ile çıkmama özelliği taşımaktadır. Mutlaka sabun ve su birlikte kullanılarak ürün bacaklardan çıkarılabilir. Asla akma yapmaz, elbiselere bulaşmaz ve kalıcı özelliği sizlere gün boyu pürüzsüz bacaklarla mükemmel bir görünüm kazandırır.

1 Yorum

  1. arkadaşlar ben sıze bi profosyenelce herşeyı ayrıntılarıyla anlatıyım bakın sıvılcelrınızle ne kadar oranysanız okadar cıkar acılı şeylerden uzak durun ne kadarda sıtres sıkıntı yaparsanız cıkar sadece sıvılcenın tetk bır yolu temız tutmanızdır suratınızı elinızden geldıgınce sabunlu sula yıkayın ve nemlı tutun eyer kı bunları yapmassanız sıkıntı yaparsın sıvılcelrınle oranysan cogalır bu sıvılceler ayleden gelen seylerde olabılır ben cok cektım ve bı doktor yardımıyla bıtıreye calısın ama hep gıdın uzun surebılır ama gecer gecmeyı nasıl anlarsınız kkaşınırsa bunları yapın sızın ıcın dıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.