Saç boyamak için 8 ipucu

0
Boyalı saçlar
Saç boyamak

Daha önce hiç cesur saç renklerini denemek istediniz mi? Veya güçlü bir renk istiyorum ama görünümü nasıl olur diye bir kuşkuya düştünüz mü? Burada size saçınız için renk önermiyoruz, saçınız için en güzel rengi oluşturmaya çalışıyoruz. Bu nedenle sizinle birkaç cesur rengi elde etmenin yollarını paylaşmak istiyorum.

Koyu renk

Belki bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz. Saçlarınıza yapacağımız tavsiyeleri uyguladığınızda aç renginiz harika görünecektir. Bu koyu renk sanki doğal saçınız gibi görünecektir. Bu renge sahip olmak için önce saç uçlarından başlayın.

Geçici renk

Eğer kalıcı ve cesur renklerden korkuyorsanız geçici bir renkte deneyebilirsiniz. Birkaç yıkamadan sonra sizde geçici bir renk seçebilirsiniz. Tek seferde boyadan güçlü bir renk tonu alamazsanız ikinci defa boyayabilirsiniz.

İpuçları

Eğer tüm saçınızı boyamak istemiyorsanız sadece diplerini boyamanızda fayda var. Bu tarz sizin saçınızı tamamıyla değiştirmeyecektir ve daha bir güzellik katacaktır. Ancak muhafazakar bir ortamda çalışıyorsanız renk bantları takabilirsiniz. Saçlarınız topuz yaparak bu şekilde saç renginizi kapatabilirsiniz.

Koşul

Saçlarınızda tam ve etkili bir değişim yapmak istiyorsanız ve bunu için de gerçekten hazır iseniz öncelikle saçlarınızın rengini açın. Bu durum saçınızın boyayı daha etkili emmesini sağlar. Bu saçlarınız da muhteşem bir renk elde etmenin en etkili yoludur ancak saçınıza hafif bir zararı dokunabilir bunun için dikkatli olmanızda fayda var. Eğer bunu yapmaya karar verirseniz saçlarınızı iyice ağartın.

Kesin değişim

Tamamen cesur bir değişim istiyorsanız ve aynı zamanda tüm görünümü değiştirmek için bu durum bir fırsat olabilir. Bu tedaviyi yapan kişi bir yıl boyunca bu saç tipiyle kalmayı istediğini düşünüyorum J aynı zamanda saçınızda yapılan bir değişim aynı zamanda giyim değişimini de beraberinde getirir.

Temiz tutma

Eğer saç renginiz değiştirmek istiyorsanız onu her zaman temiz ve düzenli tutmak gerektiğini unutmayın. Eğer parlak bir saç rengi istiyorsanız bakımını iyi yapmalısınız aynı zamanda saçınıza uygun bir elbise olarak da mavi rengi tercih edebilirsiniz. Boya yaparken cildinizi korumak için vazelin ile koruyabilirsiniz.

Taklit

Bazı insanlar güçlü bir rengi denemeden önce o renkte peruk kullanıyorlar. Bunları herhangi bir yerden temin edebilirsiniz ancak bu durum size uygun rengi bulmada yardımcı olmayabilir. Aynı zamanda kendinizi peruk ile pek rahat hissetmeyebilirsiniz.

Saçınızı cesur bir renge boyatma konusuna şaşırtıcı bakabilirsiniz. Önce saçınızı bu renge boyatmadan önce yakın tonlarını deneyeceksiniz. Bazen saçlarınızı bu şekilde ara ara renklendirmek faydalı ve saç diplerine yaralı olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.