Saçlarınızı parlak yapmak için 7 etkili yol

0
parlak saçlar
saçı parlatmak için

Saçlarınızı daha parlak ve etkili göstermenin birçok farklı ve kalıcı yolu var.

Peki siz hiç merak ettiniz mi?

Çok şanlısınız çünkü ben sizinle saçlarınızı daha parlak ve sağlıklı hale getirebilecek yedi tane etkili ipuçlarını sizinle paylaşacağım. Bu ipuçlarına o kadar çok para ödemenize gerek yok evde yapılabilen kolay bir bakımdır ve böylece salonlara çok para harcamanıza gerek kalmaz. Artık saçlarınız loş ve sağlıksız olmamalıdır. Bana katılıyorsanız yazdıklarıma bir göz atın.

1)      Parlatıcı Sprey

Siz de çoğu zaman birçok ürünü saçlarınıza kullanırken endişeliyseniz parlatıcı sprey güzel bir seçenek olabilir. Bu parlatıcı sprey saçlarınızın rengine ton verir ve ayrıca bölünmüş olan saçlarınızı daha rahat toplamanıza yardımcı olur. Ne tür parlatıcı alçağınız size kalmış.

2)      Soğuk su

Saçlarınızı parlak yapmanın birçok benzer yol var. Bunlardan biriside saçlarınızı soğuk su ile durulamak. Ama soğuk su ile duş almayı düşünmeyin J eğer duştan çıkmaya hazır olduğunuzda son olarak soğuk su ile saçınızı son olarak düzgünce durulayın. Bu durum saçınızın absorbe olmadan daha canlı yansımasını sağlar. Artık saçlarınızı bukle bukle yapabilmek için öncelikle kurutmanız gerek ve sonra saçlarınıza şekil verebilirsiniz.

3)      Parlatma tedavisi

Parlak saçlara kavuşmak için bir seçenek daha var, o da parlatıcı tedavisini kullanmak. Bu tedaviyi yapınca sadece üç dakika gibi kısa bir süre içinde muhteşem saçlara kavuşabilirsiniz. Her yerel eczanelerden alabileceğiniz parlatıcı tedaviyi deneyin. Bu tedaviyi yaklaşık bir hafta boyunca sürdürün ve sonuçlara inanamayacaksınız.

4)      Durulanmayan krem

Saçlarınız stresli ortamlardan dolayı mat duruma düşebilir bu durumda durulanmayan krem sizin için bir mucize olabilir. Bu krem saçlarınızı nemlendirmede ve parlaklık katmada yardımcı olur. Gece yatmadan önce saçlarınızı duruladıktan sonra bu kremi sürüp yatmanız yeterli olacaktır. Bunu yapmak çok KOLAY !

5)      Saç serumu

Saç serumu saçlarınızı daha parlak yapmak için parlak bir yoldur. Bu tedavi sadece birkaç dakika sürüyor ve saçlarınıza parlak bir etki bırakıyor. Garnier meyveli parlatıcı yağ bakım tedavisini deneyebilirsiniz. Sizin için bir harika alternatifte Dove parlatıcı bakım.

6)      Silikon değiştirmek

Eğer saçınızı düzleştirmek için ütü kullanıyorsanızJ, bunun yerine silikon plakalar kullanmak daha etkileyici olabilir. Silikon plakaları kullanmak saçlarınızı düzleştirmek için daha hızlı ve daha zararsız olabilir. Böylece saçlarınız daha iyi yönetilebilir ve istediğiniz gibi parlak ve canlı görünür.

7)      Beyaz sirke

Saçınızı şampuanla yıkadıktan sonra beyaz sirke ile hafifçe durulamak saçlarınızın sağlığı için harika bir yoldur. Mutfaktan beyaz bir sirke alın ve suyu 3 ölçek koyun. Farklı yollar deneyebilirsiniz şampuandan önce veya sonra orası size kalmış. Sirke saç derilerinizi canlı tutmak için ve Ph dengesini sağlamak için iyi bir yoldur. Eğer isterseniz beyaz sirke yerine elma sirkesini deneyebilirsiniz.

Ben sizinle saçları nasıl canlı ve parlak tutmayı paylaştım, şimdi size kalan hangisini önce deneyeceğiniz. Hatırlatılması gereken bir şey daha var. O da saçınızı besleyen en önemli şey vitamini yüksek yiyecekler yemektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.