Selülit kremi nasıl kullanılır?

0
Bacak
Selülit kremi nasıl kullanılır

Selülit kadınlar arasında tam bir bela olarak bilinir. Kapılmak kolay ve kurtulmak oldukça zordur. Bu sorundan azimle ilaçlar ve kremler yardımıyla kurtulmak mümkün olabilir. Erkeklerin metabolizması bu konuda kadınlardan çok farklı çalışmakta. Yağların birikerek top haline gelmesi ve deri altında yumru halinde depolanmaları kadınların temel baş ağrısıdır. Elbette çeşitli selülit kremleriyle bu beladan kurtulmak mümkün. Peki selülit kremlerini doğru uygulayıp uygulamadığınızı hiç düşündünüz mü?

1

Selülit kremini uygun bir test noktasına uygulayın ve vücudunuzun bu kreme bir duyarlığının olup olmadığını anlayın. Selülit kremini sürdükten sonra herhangi bir alerjik reaksiyon olup olmayacağını gözlemleyebilmek için en azından 24 saat beklemeniz gerekir. Eğer vücudunuz tepki verirse işlemi kesin.

2

Satın aldığınız selülit kreminden ne kadarlık bir ölçü kullanmanız gerektiğini markanın müşteri hizmetlerinden veya satış temsilcisinden öğrenebilirsiniz. Eğer yeterli miktarı uygulamazsanız, istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz.

3

Size allerji yapmadığını belirlediğiniz kremi dairesel rotalar çizerek vücudunuza uygulayın. Cildinizde krem kurumadan kıyafetlerinizi giymeyin. Kremin kurumasını beklemeden kıyafetlerinizi giymeniz, cildinizin kremi emmesini önleyebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.