Sivilce izleri nasıl geçer İbrahim Saraçoğlu tarifi

0

sivilce izleri nasıl geçerSivilce izlerini yok etmek için çok sayıda yöntem tavsiye edilmektedir. İbrahim Saraçoğlu cildinizdeki sivilce ve akne izlerini geçirecek doğal bir maske önermektedir. Kullanılmasının herhangi bir yan etkisi olmadığı gibi, sivilce izlerinin zahmetsiz bir şekilde yok edilmesini sağlamaktadır. Bu izler hem fiziksel olarak görünümünüzü etkiler, hem de duygusal açıdan olumsuz şekilde etkilenmenize neden olur. Cildinizde bu izlerle yaşamınıza devam etmeyin. Alacağınız basit önlemler ve doğal maskelerle bunları gidermeye çalışın. Bu arada cildinizdeki sivilceleri sıkmamaya, cilt bakımını gerektiği gibi yaparak cildinizi temiz tutmaya, beslenmenize dikkat etmeye çalışın. Bunlara önem verirseniz kısa sürede bu rahatsızlık veren izlerden kurtulacaksınız.

İbrahim Saraçoğlu sivilce izleri için doğal maske önerisi

Evde elma sirkesi ve maden suyu kullanarak hazırlayacağınız bu maskeyle, cildinizdeki sivilce izlerinden kurtulabilirsiniz. Önemli olan buna vakit ayırarak, maskeyi düzenli olarak yapmanızdır. Hem cildinizdeki sivilce izleri iyileşecek, hem de yeniden sivilce oluşumunun önüne geçilecektir.

Maskeyi hazırlamak için cam bir kâsenin içinde 1 kahve fincanı doğal elma sirkesi ve 1 kahve fincanı maden suyunu iyice karıştırın. Bunu pamuk yardımıyla cildinizdeki sivilcelerin üzerine sürün. Yaklaşık yarım saat kadar cildinizi bu şekilde bekletin. Maskenin uygulanma süresi sivilce izlerinin geçmesine kadar sürmelidir. Kullanacağınız elma sirkesinin doğal olmasına, asetik asit içermemesine mutlaka dikkat etmelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.