Sivilce lekeleri Suna dumankaya

1
Suna dumankaya sivilce bitkisel
Sivilce lekeleri Suna dumankaya

 

Sivilceler var olduklarında büyük bir sorunken arkalarında bıraktıkları izlerle de kendilerini aratmıyorlar. Sivilce izleri birçoğumuz için sıkıcı bir durum. Sivilce izlerinden kurtulmak için aradığınız sivilce izlerinin tedavisi belki de cebinizden çok para harcamanızı gerektirmiyordur. Sivilce lekeleri Suna dumankaya sayesinde tarihe karışacak. Bu maskeyi düzenli olarak uyguladığınızda sivilce lekelerinden kurtulmanız mümkün.

Sivilce lekeleri Suna dumankaya tarifi için malzemeler

  • 1 çay bardağı kadar taze bakla içi
    1 yemek kaşığı badem yağı

Sivilce lekeleri Suna dumankaya tarifi

1

1 çay bardağı taze bakla içini kaynar suya atın ve haşlanmasını bekleyin.

2

Baklaları sürün ve blender yardımıyla iyice parçalayın. Püre halini alan haşlanmış baklalarınızın üzerine 1 yk. Badem yağı katın. Malzemeleri karıştırın.

3

Sivilce lekeleri Suna dumankaya tarifi ile hazırladığınız maskeyi uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. Ardından maskeyi yüzünüze eşit şekilde sürün. Cildinize nüfuz etmesi için en az 20 dakika kadar bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile durulayın. Yumuşak bir havlu yardımıyla yüzünüzü kurulayabilirsiniz.

4

Bu maskeyi haftada bir gün uygulayın. Sivilce lekeleri Suna dumankaya tarifi maskesi uzun süreli kullanımda etki edecektir. Bu nedenle düzenli kullanmaya özen göstermelisiniz.

 

 

 

 

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.