Suna Dumankaya dudak dolgunlaştırma yöntemleri

0

dolgun dudaklarSuna Dumankaya dudak dolgunlaştırma amacıyla sizlere yardımcı olması için bitkisel önerilerde bulunmuştur. Bu denenmiş ve başarılı sonuçlar alınmış tarifleri sizlerde dudaklarınızı daha dolgun göstermek amacıyla tercih edebilirsiniz. Dudak estetiğinin sağlanması amacıyla mutlaka cerrahi yöntemlere başvurmanız gerekmez. Bu bitkisel öneriler sayesinde göz dolduran dudaklara sahip olmanız içten bile değil.

Suna Dumankaya tarafından önerilen bitkisel dudak dolgunlaştırma formülleri

Tarçın ve tarçın yağı

Bir parça ıslatılmış çubuk tarçınla dudaklarınızı dolgun gösterebilirsiniz. Tarçını dudaklarınızın üzerinden gezdirmeniz yeterlidir. Bunu dudaklarınıza tarçın yağı sürerek te yapabilirsiniz.

Salatalık kürü

1 adet salatalığın kabuklarını soyarak, bunu bir kabın içine rendeleyin. İçine 1 yemek kaşığı bal ve 1 yemek kaşığı yoğurt koyarak iyice karıştırın. Dudaklarınızı dolgun göstermenize yardımcı olacak bu maskeyi dudaklarınıza sürerek, 10-15 dakika bekletin. Dudaklarınızı ılık suyla yıkayarak temizleyebilirsiniz.

Bal ve zeytinyağı kürü

Bir kasede 1 tatlı kaşığı balla birkaç damla saf zeytinyağını karıştırın. Bunu dudaklarınıza masaj yaparak yedirin. Dilerseniz bir fırçayla dudaklarınıza masaj yapmayı deneyebilirsiniz. Bu dudaklarınızdaki ölü hücreleri temizleyecek, hem dolgun görünümlü, hem de canlı dudaklara sahip olacaksınız.

Yumurta kürü

Yumurta cilt bakımında her zaman tercih edilen bir üründür. Çünkü içeriğinde bulunan vitaminler ve minerallerle mükemmel bir bakım sağlıyor. Dudaklarınız içinde 1 adet yumurta sarısı ve 5 gram yulafı karıştırın. Bunu dudaklarınıza sürerek 10 dakika kadar bekletin. Daha sonra ılık suyla dudaklarınızı temizleyebilirsiniz. Dudaklarınızdaki değişime siz bile inanamayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.