Suna Dumankaya göz çevresi kırışıklıkları tedavisi

0
göz çevresi kırışıklıkları
Suna Dumankaya göz çevresi kırışıklıkları

Güzellik hiç kaybedilmek istenmeyen ve kusursuz olması arzu edilen bir kavramdır. Fakat istense de istenmese de zaman ve genetik nedenlerden dolayı ciltte oluşan kırışıklıkların önüne geçmek zordur. Özellikle de kendilerini ilk gözaltı ve göz çevresinde gösteren kırışıklıklarla savaşmak gerekir. Bu aşamada sizlere Suna Dumankaya göz çevresi kırışıklıkları için önerdiği tedavi yöntemlerinden bahsetmek istiyoruz. Sizlere sunacağımız formüller sayesinde pahalı kozmetik ürünlerine para harcamaktan kurtulabilir kırışıklarınızı azaltabilirsiniz. Sizlere ilk olarak Suna Dumankaya’nın gözaltı ve çevresinde oluşan kırışıklıklar için önerdiği maske tarifinden bahsedelim.

Arı Sütü Kremi

  • 1 çay kaşığı arı sütü
  • 1 damla buğday yağı
  • 1 ampul E vitamini
  • 2 damla kayısı yağı

Hazırlanışı

Gözaltı ve çevresinde oluşan kırışıklıklara doğal olarak çözüm bulmak sizlere verilen tüm malzemeleri bir kabın içerisinde karıştırın. Krem haline getirdiğiniz karışımı 5 gün boyunca uygulayabilirsiniz. Hazırladığınız karışımı gözaltı çevrenize dışarıdan içeriye doğru masaj yaparak sürebilirsiniz. 5 gün boyunca serin bir yerde bekleterek kullanabileceğiniz Suna Dumankaya göz çevresi kırışıklıkları için önerdiği krem kısa zamanda etkisini gösterecektir.

Gözaltı ve çevresinde oluşan kırışıklıkların tedavisi için tek önerimiz krem olmayacaktır. Bunun yanında katı yağ tüketimini azaltmanızı, bol bol su tüketmenizi, meyve tüketimini de artırmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca yeşil çay tüketmenizi, aşırı tuz, şeker ve un tüketiminden kaçınmanızı da öneriyoruz. Özellikle kafein ve çay tüketiminden uzak kalmanız gerekiyor. Kafein cildin yaşlanmasına neden olan en büyük etkenlerin başında yer almaktadır. Sık bir şekilde kahve tüketme alışkanlığınız varsa mutlaka ardından bir bardak su içmeyi ihmal etmeyin. Bu öneriler dışında Suna Dumankaya göz çevresi kırışıklıkları için önerilen kremi de kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.