Suna Dumankaya gözenek sıkılaştırıcı tonik tarifi

| 2014/03/20 | 0 Comments
Pürüzsüz cilt, Dalgalı saçlar

Suna Dumankaya gözenek sıkılaştırıcı tonik

Güzellik bayanların oldukça önem verdiği ve her türlü yöntemi kullandığı alanların başında gelir. Birçok kadın güzellik için estetik ameliyatlar, kozmetik ürünleri, bakım maskeleri ve kuaförlere milyonlarca para harcamaktadır. Özellikle ciltteki gözenekler için güzellik merkezlerinde gecesini gündüzünü harcayan bayanlar dahi bulunmaktadır. Suna Dumankaya gözenek sıkılaştırıcı tonik tarifi sayesinde artık para harcamaya son. Evinizde kolayca uygulayabileceğiniz bu tonik sayesinde gözenekleri sıkılaştırarak daha canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Malzemeler

  • 7 adet gül
  • Beyaz sirke

Hazırlanışı

7 adet gülü kavanoza koyarak üzerini kapatacak şekilde beyaz sirke ekleyerek 1 hafta boyunca oda sıcaklığında bekletin. 1 hafta sonra süzerek akşamları cildinize uygulayabileceğiniz toniği 1-2 saat cildinizde bekletin ve sonrasında ılık su ile yüzünüzü durulayın. Suna Dumankaya bitkisel tonik tarifini her akşam temiz cildinize uygulayarak kısa sürede mükemmel bir cilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu tonik sayesinde cildinizdeki lekeler, pürüzler ve yorgunluk hissi de kaybolacak.

Sizlere sunduğumuz Suna Dumankaya gözenek sıkılaştırıcı tonik tarifi sayesinde kısa sürede daha canlı ve daha pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Artık ciltteki gözeneklerden kurtulmak o kadar da zor değil. Suna Dumankaya’nın verdiği birçok bitkisel kürün etkisini herkes biliyor. Bu kür sayesinde de cildinizdeki gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak daha canlı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Güzel olmak için artık uzun zaman harcamaya ve pahalı ürünlere para harcamaya son verebilirsiniz. Evinizde kolay ve zahmetsiz bir şekilde hazırlayabileceğiniz Suna Dumankaya gözenek sıkılaştırıcı tonik tarifi sayesinde artık daha mükemmel ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Cilt sağlığınız ve güzelliğiniz için kimyasal içerikli kozmetik ürünlerinden uzak durmanızı ve tamamen doğal olan bu kürü uygulayarak kısa sürede istediğiniz sıkı bir cilde sahip olmanızı öneriyoruz.

Etiketler:

Kategori: Bitkisel bakım, Genel, Suna Dumankaya bitkisel bakım

Yazar Hakknda ()

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir