Suna Dumankaya maskesiyle göz çevresi bakımı

0
Göz çevresi
Suna Dumankaya göz çevresi kırışıklıkları

Göz çevresi ve gözaltı sorunları bayanlar için oldukça önemlidir. Birçok kadın göz çevresi için pahalı ürünlere para harcamaktan kaçınmazken kimileri ise evinde kendi yöntemleriyle çare bulmaya çalışır. Aslında en güzeli de doğal ve bitkisel ürünlerden faydalanarak cilt sorunlarına çözüm bulmaktır. Sizlerde evinizde Suna Dumankaya göz çevresi bakımı sayesinde gözaltı sorunlarınızı çözebilirsiniz. Göz çevresindeki kırışıklıklar, morluklar ve torbalardan kurtulmak için Suna Dumankaya’nın önerdiği mucizevi maskeleri mutlaka denemelisiniz.

Suna Dumankaya Göz Çevresi Maskesi

  • 1 çay kaşığı arı sütü
  • 1 damla buğday yağı
  • 1 ampul E vitamini
  • 2 damla kayısı yağı

Tüm malzemeleri birbirine karıştırarak serin bir yerde bekletin. Hazırladığınız karışımı göz çevrenize dışarıdan içeriye doğru masaj yaparak uygulayın. Bu kremi 5 gün boyunca kullanabilirsiniz. Her gün mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kısa bir süre sonra göz çevrenizde oluşan kırışıklıkların azaldığını sizde fark edeceksiniz.

Suna Dumankaya göz çevresi bakımı için bir miktar elma suyu ile aynı miktarda buğday özünü karıştırarak cildinize sürmenizi öneriyor. Ayrıca diğer bir önerisi ise havuç suyu ile yaş mayayı birer çay kaşığı olacak şekilde karıştırıp göz çevrenize uygulamanız. Bu sayede göz çevrenizde oluşan ve sizi rahatsız eden kırışıklıkları zamanla yok edebilirsiniz. Yaş, çevre ve olumsuz faktörlerin yol açtığı cilt sorunlarınızdan kurtulmak için bu maskeler mükemmel bir çözüm olacaktır.

Ayrıca Suna Dumankaya göz çevresindeki kırışıkların oluşumunu önlemeniz için bir elmayı rendeleyerek göz çevrenize kompres uygulamanızı da tavsiye ediyor. Cildinize ihtiyacı olan bakımı zamanını geçirmeden uygulamanız bu sorunların oluşumunu engellemek için atabileceğiniz en önemli adımdır. Bu nedenle mutlaka Suna Dumankaya göz çevresi bakımı için önerdiği maskeleri kullanmalı ve cildiniz için zaman ayırmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.