Suna Dumankaya’dan kaş gürleştirme yöntemleri

| 2015/05/08 | 0 Comments
Kaş

kaş gürleştirme

İnsan yüzüne ifade kazandıran ve yüzün güzelliğini tam olarak ortaya çıkaran yüz elemanı elbette kaşlardır. Yüz ile -özellikle de gözler ile- uyumlu ve doğru şekillendirilmiş kaşlar, bir yüzü güzel kabul ederken en önemli kriterlerden biri olmaktadır. Ancak kimi zaman genetik nedenler sebebi ile kimi zaman ise sonradan ortaya çıkan nedenlerden dolayı kaşlarda zaman içinde seyrelmeler görülebilmektedir.

Kaşların içinde boşluk ya da kaş kıllarında azlık olarak ifade edebileceğimiz kaş azlığında kozmetik ve dermokozmetik çözümler kullanılabileceği gibi tamamen doğal yollarla da kaşları gürleştirmek mümkün olmaktadır.

Suna Dumankaya kaş gürleştirme önerilerinin en başında fındık gelmektedir. Fındık yağının kaşları artırdığını söyleyen Suna Dumankaya, her gece yatmadan önce yapılacak bu işlem ile kaşların kısa süre içinde gürleşeceğini ifade ediyor. Fındık yağını aktarlardan temin alarak her gece kaşlarınıza sürebilirsiniz.

Bunun yanında beş ya da altı tane fındığı teflon bir tavanın içinde ve yağsızken kavurarak ve henüz sıcakken kaşlara sürmenin de kaşları çoğaltacağı belirtilmektedir. Bu uygulama hafta boyunca dört kez olmak şartı ile yapıldığında bir kaç hafta içinde istenen sonucun alınması mümkündür.

Etiketler:

Kategori: Bitkisel bakım, Genel, Suna Dumankaya bitkisel bakım

Yazar Hakknda ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.