Suna Dumankaya’dan saç uzatma formülleri

0
Uzun saçlı kadın
Suna Dumankaya saç uzatma

Uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak her kadının hayalidir. Fakat saçların uzamasını engelleyen çok çeşitli faktörler bulunmaktadır. Bunların başında yanlış beslenme, saçı yanlış yıkama, yanlış tarama ve düzensiz uyku gibi faktörler ilk sırada yer alanlardır. Özellikle saçlar için kullanılan kimyasal içerikli şampuanlar saçların dökülmesine neden olmakta ve uzamasını engellemektedir. Bu yazımızda Suna Dumankaya saç uzatma formülleri ile saçlarınızı kısa sürede nasıl uzatabileceğinizi anlatacağız.

Malzemeler

  • 1 kavanoz zeytinyağı
  • 1-2 dal adaçayı
  • Bir tutam biberiye
  • 4-5 diş sarımsak

Hazırlanışı

Yukarıda verilen malzemeleri kavanoza koyarak 7 gün boyunca güneş gören bir yerde bekletin ve 7. Günün sonunda 15 dakika kadar kısık ateşte kaynatın. Daha sonra çay gibi demlediğiniz karışımı süzerek haftada bir defa saçlarınıza uygulayın. Saçlarınıza uyguladığınız karışımı saçlarınıza streçfilm geçirerek 2 saat bekledikten sonra saçlarınızı ılık su ve saç tipinize uygun bir şampuan ile yıkayınız.

Suna Dumankaya saç uzatma formülü saçlarınıza parlaklık kazandırarak, hızlı bir şekilde uzamasını ve dökülmesini önlemektedir. Ayrıca karışım içerisindeki biberiye ve adaçayı saçlarınızın canlanmasına ve dökülmesinin azalmasına birebir bir formül olmaktadır. Bu karışım sayesinde kısa sürede saçlarınız daha sağlıklı bir biçimde uzayacaktır. Suna Dumankaya saç uzatma formülünühaftada bir defa uygulayarak kısa zamanda daha canlı saçlara sahip olabilirsiniz.

1 çorba kaşığı maydanoz tohumu, 1 çorba kaşığı defne tohumu, 1 çorba çörekotu yağı ve 1 fincan zeytinyağını bir kabın içerisinde iyice karıştırarak saçlarınızın önce diplerine sonra tümüne uygulayın. Yine 2 saat bekledikten sonra saçlarınızı durulayarak bu Suna Dumankaya saç uzatma formülü sayesinde de saçlarınızın hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı ve uzun saçlara sahip olmak istiyorsanız sizlere sunduğumuz bu formüller sayesinde evinizde kolayca bakım yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.