Vichy kırışıklık kremi

0
Vichy wrinkle cream
Vichy kırışıklık kremi

Vichy uzun yıllardır cilt bakımı ve güzellik konusunda çalışmalarını sürdürerek müşterilerine en iyi ürünleri sunmayı amaçlayan nadir cilt bakımı markaları arasında yer almaktadır. Kırışıklık kremleri arasında sıkça tercih edilen Vichy kırışıklık kremi çeşitlerini size tanıtmak istiyoruz.

İlk kırışıklıklar için kremler

 

Vichy idealia
Vichy idealia

Vichy idealia (Karma ciltler)

Bu ürün 28-30 yaş civarında kullanılabilir. İlk oluşan kırışıklıkların önlenmesine katkıda bulunur. Bunun yanında mükemmel bir cilt bakımı sağlar. Vichy idealia’yı tüm cilt tiplerine sahip kadınlar kullanabilir. Bunun yanında hassas ciltler de bir sorun yaşamazlar çünkü ürün üretilirken hassas ciltler de göz önünde bulundurulmuştur. Gözenekleri düzenler, cildin renk tonundaki farklılıkları giderir ve ilk kırışıklıklara etki eder.

Kuru ciltler (Kuru ciltler)

Bu ürün kuru ciltler için tasarlanmıştır. Vicht idealia karma ciltler kremindeki etkilerin tümünü bu üründe de bulabilirsiniz. Cildiniz kuru ise bu ürünü kullanmalısınız.

Liftactiv Serisi

Vichy Liftactiv
Vichy Liftactiv

Vichy Liftactiv Retinol HA – Tüm kırışıklık türleri için dolgunlaştırıcı krem(Gece)

Vichy’nin bu kırışıklık kremi 30 yaş üstü bayanlara hitap etmektedir. İnce, derin, mimik veya yaşlanma dahil tüm kırışıklık tipleri için etkili olan bu kremi gece kullanabilirsiniz. Etkili ve yoğun bir bakım yaparak kırışıklıklarınızı azaltacaktır.

Vichy Liftactiv Retinol HA – Tüm kırışıklık türleri için (Sabah)

Vichy kırışıklık kremini her cilt tipinde kullanabilirsiniz. Retinol’ün cilt yenilenmesi konusundaki büyük etkisine diğer makalelerimizde sıklıkla değindik. Vichy Liftactiv Retinol HA serisinin etkili parçaları arasında yer alan bu kırışıklık kremi Retinol A ve Hyaluronik Asit içeriyor. Böylece kırışıklıklarınız hem düzelecek hem de dolgunlaşarak kaybolacaktır.

Neovadiol Serisi

Vichy Neovadiol
Vichy Neovadiol

Bu seri üst yaş grubuna hitap etmektedir.

Neovadiol gf (Gece)

Bu ürün menopoz döneminde bulunan kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Yoğun bir bakım yaparak kırışıklıklarla savaşır. Boynun sıkılaşmasını sağlar. Çenenin şeklini yeniden optimize eder. Genel olarak kırışıklıkların ortadan kalkmasını sağlar. Cildi sıkılaştırır ve pürüzsüzleştirir.

Neovadiol gf (Gündüz)

Neovadiol gf (Gece)’nın etkileri gündüz kreminde de mevcuttur. Neovadiol gf (Gündüz)’ün tek farklı kuru ciltlere özel olarak üretilmesidir.

Göz çevresi kırışıklıkları için

Vichy Liftactiv Retinol HA Göz (Sabah/Akşam)

Vichy’nin göz çevresi kırışıklıklarını hedef alan ürünü tüm cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmıştır. Göz çevrenizdeki kırışıklıklara retinol A ile etkili bir savaş açabilirsiniz. Ürün sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulanmalıdır.

Vichy LIFTACTIV CxP Göz

Göz altındaki morluklara ve göz halkalarına da çok iyi gelen bir ürün olan Vichy LIFTACTIV CxP Göz her cilt tipine uygundur. Bu ürün özellikle göz kapağındaki kırışıklıkları hedef almaktadır. Ürün ayrıca boyun bölgesindeki kırışıklıklar için de kullanılabilmektedir.

 

 

[Tube]http://www.youtube.com/watch?v=jzPO1jc2saQ[/Tube]

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.