Voila 3.52 patlıcan moru

| 2012/10/30 | 0 Comments
Patlıcan moru saç boyası

Voila patlıcan moru

Voila doğal kahveler serisinin en göz alıcı renkleri arasında yer alan Voila 3.52 patlıcan moru sayesinde marjinal bir çizgiye sahip olacaksınız. Voila bu renk tonuyla size radikalliği sunuyor. Ne fazla uçuk ne de fazla sade! Voila patlıcan moru boya ile farklı bir stil elde edeceksiniz. Kolay akmayan özelliği ile boya uzun süre dayanıyor. Bu nedenle patlıcan morunun canlı ve göz alıcı rengi son derece kalıcı. Boyayı 15 günde bir yenilemeniz gerekmeyecek. Bu da Voila saç boyasının tercih edilmesinin bir diğer nedeni!

Voila 3.52

Voila 3.52

Sonbahar ve kış aylarında doğanın ve mevsimin renklerine uyum sağlamanıza yardımcı olan Voila patlıcan moru yaz aylarının da vazgeçilmez rengi. Kıyafetleriniz ister açık renk olsun ister koyu, bu renk tüm tarzlarla uyum içerisinde olacaktır. Beyaz tenlilere yakışan saç renkleri arasında yer alan patlıcan morunu kullanarak çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Uzun yıllardır Voila’nın renk skalasında yer alan patlıcan moru, önümüzdeki yıllarda da popülerliğini sürdüreceğe benziyor.

Voila 3.52 patlıcan moru, hem açık tenlilere hem de esmerlere çok yakışacaktır. Voila’nın gözde renkleri arasında yer alan patlıcan morunu keyifle kullanacaksınız.

 

 

 

 

Etiketler: , , , ,

Kategori: Saç Bakımı, Saç Boyama, Viola Saç Boyası

Yazar Hakknda ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.