Voila saç renkleri Voila 1.0 Siyah

0
Siyah saç
Siyah saç

 Siyahın asaletini saçlarınızda hissedin! Beyaz bir tene de sahip olsanız esmer bir teniniz de olsa siyah size çok yakışacaktır. Beyaz tenlilerin daha çok makyajla donuk görüntüyü ortadan kaldırması gerekir. Eğer beyaz bir teniniz ve renkli gözleriniz varsa kesinlikle bu rengi denemelisiniz. Yüzünüzün güzelliğini daha da öne çıkaracak olan Voila 1.0 size ihtişamlı bir görüntü kazandıracaktır.

Bu rengi en çok esmer ve buğday tenliler tercih ediyor. Dikkat çekici parlak bir siyah renge sahip olan Voila 1.0 girdiğiniz her ortamda ilgi odağı olmanızı sağlayacaktır. Yapaylıktan uzak natürel bir görüntü kazandıran Voila 1.0, voola saç boyası renk kataloğunun en sık tercih edilen renkleri arasında yer alıyor. Saçlarınızın doğal görünmesi güzelliğinizi daha da ön plana çıkaracaktır. Siyah renk tüm renklerle uyum içindedir. Giydiğiniz kıyafetin rengi ne olursa olsun bu renk size çok yakışacak.

Ayrıca Voila 1.0’ın bir diğer tercih edilme nedeni saç renginiz ne olursa olsun kolayca kapatabilme özelliğine sahip olmasıdır. Voila 1.0, rahat uygulanabilmesi ve basit bir şekilde tüm beyazları kapatilmesi nedeniyle de Voila renk katalogunun göz bebeği!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.