Voila 10.3 altın sarısı saç rengi

0
Voila altın sarısı
Voila 10.3

Saç renklerinin en ışıltılısı su götürmez bir şekilde altın sarısıdır. Bu renk, özellikle sarışınların az bulunduğu ülkemizde herkesi kendine hayran bırakacak kadar göz alıcı, ışıl ışıl ve cazibeli bir seçim olacaktır. Altın sarısı saç rengi için en uygun ten rengi ise buğday. Beyaz tenli kişiler bu rengi kullanacaksa kesinlikle makyaj yapmaları gerekiyor. Saç renginin size yakışıp yakışmayacağı konusunda net kurallar tabii ki bulunmuyor fakat esmerler için altın sarısı saç rengi biraz fazla açık kaçıyor. Eğer makyaj yeteneğinize güvenen bir esmerseniz ve stil sahibi iseniz altın sarısını denemenizde fayda olacaktır.

Voila 10.3 altın sarısı renginin bir diğer avantajı da hemen hemen her renk kıyafetle kullanılabiliyor olması. Işıl ışıl parlayan bu rengin altına koyu renk bir kıyafet de giyseniz, pastel renkleri de kullansanız hoş olacaktır. Yalnız neon renklerde gereğinden fazla bir renk cümbüşü elde edebilirsiniz. Bu nedenle yine de ölçülü olmakta fayda olacaktır.

Eğer renkli gözlere sahipseniz kesinlikle altın sarısını bir kez de olsa denemelisiniz. Altın sarısı saç rengi, özellikle renkli gözlü beyaz ya da buğday tenli bayanlarda muhteşem duracaktır.

Altın sarısı saç rengi
Paris Hilton
Altın rengi saç
Altın sarısı saç
Sarı saçlar
Altın sarısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.