Voila 3.0 Koyu Kestane

0
Voila koyu kestane
Voila 3.0

Voila profesyonel saç boyası dendiğinde akla gelen ilk isim olarak, bayanlara saçlarında mucizeler yaratma imkânını sunmaktadır. Voila Colorfix System bayanlar için üretilmiş olan oldukça özel bir Voila saç boyası serisine ev sahipliği yapmaktadır. Bu seride temel hedef saçların daha bakımlı ve ışıltılı görünümleri ile canlı bir hal almasıdır ki Voila bunu layığı ile başarmaktadır.

Voila ışıltılı kahveler serisi 3.0 Koyu Kestane ile başlamaktadır. Voila koyu kestane rengi açık renk tonlarındaki saçlara uygulandığında, hoş ve parlak bir saç rengi ortaya çıkarmaktadır. Açık tonlardan koyu kestaneye dönüş yapmak isteyenler için ideal bir ışıltı sunmakta olan Voila 3.0 koyu kestane tonu ile siz de ışıltılı kahve tonlarının tadını çıkartabilirsiniz.

Voila saç boyası birçok markadan farklı olarak özellikle colorfix serisinde, saç rengini değiştirmek isteyen bayanlara özel çözümlerle hizmet vermektedir. Birçok markaya ait boyalarda saç rengi değişimlerinde oldukça sıra dışı tonlar ortaya çıkmakta ve bu rahatsız edici renk tonları nedeni ile, saçlar hızlı bir şekilde tekrar boyanarak yıpranmaktadır. Voila ise ilk boyama işleminden itibaren son derece şık tonlarda çözümler elde etme imkânı sunmaktadır.

 

Voila 3.0
Voila koyu kestane

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.