Voila 3.4 Koyu Kestane Bakır Rengi

0
Koyu kestane voila
Voila 3.4

Saç renkleri söz konusu olduğunda Voila profesyonel ürünleri ile bayanların yıllar boyu ihtiyaçlarına karşılık vermiş güvenilir bir marka olarak geniş ürün kataloğu ile hizmet vermektedir. Saç rengini değiştirmek isteyen bayanların uygulaması gereken geçiş tonları konusunda da colorfix serisi ile özel renkler sunmakta olan Voila, tutkulu kızıllar adlı serisinde oldukça özel kızıl tonlarına yer vermektedir.

Voila 3.4 koyu kestane bakır rengi özellikle esmer bayanlar için ideal bir tondur. Kahve ve bakır tonlarının hakimiyeti ile özellikle kahverengi gözlü bayanların büyük ilgi gösterdiği 3.4 koyu kestane bakır rengi saç boyası, özellikle yüz hatlarını vurgulamakta olan bir yapıya sahiptir.

koyu kestane voila
koyu kestane saç boyası

Yüz hatlarını ön plana çıkartan, bakanların gülüşünüze odaklanmasını sağlayan bu özel renk, açık uygulamalarında koyu sarı rengin, koyu kumrala kadar olan tonlarında, açık kestane renginin, koyu kestane renge kadar olan uygulamalarında orta uygulamaları ile, koyu uygulamalarında da koyu kestane rengi saçların, siyaha geçişinde tercih edilmekte olan çok özel bir tona sahiptir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.