Voila 3.65 Mürdüm Rengi Saç Boyası

| 2012/11/28 | 0 Comments
mürdüm rengi

mürdüm boya

mürdüm rengi

Mürdüm rengi saç

mürdüm rengi

mürdüm rengi 1

mürdüm rengi

Mürdüm rengi saç boyası

Söz konusu saçlar olduğunda kesim, uzunluk ve renk gibi etkenler son derece önemlidir. Gerek kişinin karakteristik özellikleri hakkında verdikleri ipuçları, gerek etraflarına saçtıkları ışıltı konusundaki etkileri ile saç rengi son derece önemlidir.

mürdüm rengi

mürdüm rengi saç2

mürdüm rengi

mürdüm rengi saçlar

Mürdüm rengi

Mürdüm rengi

mürdüm rengi

mürdüm renk

Kimi zaman sarının parlak ve ışıltılı görünümünü tercih etmekte olan bayanlar, kimi zaman da siyahın ağırlığı ve asaletini tercih etmektedir. Zaman zaman bu tercihler değişmekte ve geçiş renklerinden faydalanılan bir süreç söz konusu olmaktadır.

mürdüm rengi

Mürdüm

Bu dönemde yaşanan yıpranmaların azaltılması ve saç bakımına katkıda bulunulması son derece önemlidir. Ayrıca bu geçiş renklerinin tonları konusunda da yapılacak uygulamalar oldukça önemlidir.

mürdüm rengi

mürdün rengi boya 2

mürdüm rengi

voila mürdüm

 

İşte bu noktada profesyonel olarak devreye giren Voila, colorfix ürünleri ile renk geçişlerinde harikalar yaratmaktadır. Tutkulu kızıllar serisinin en gözde ürünlerinden olan voila 3.65 mürdüm rengi ile saç boyası konusunda adeta devrim yaratmakta olan Voila, mürdüm renginin özel ışıltısını saçlarınıza taşımaktadır. Özellikle şık olmaktan öte, gecenin en özel bayanı olmak istediğiniz durumlar söz konusu olduğunda, mürdüm rengi tercih edilebilecek en özel alternatiflerden birisi olarak sizi beklemektedir.

Mürdüm eriği rengi voila

Mürdüm eriği saç boyası

 

 

 

 

Etiketler: , ,

Kategori: Saç Bakımı, Saç Boyama, Viola Saç Boyası

Yazar Hakknda ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.